Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egészséges eddig szűznek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges eddig szűznek lenni?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok. A környezetemben élők szép nőnek látnak. Kapok pozitív visszajelzéseket férfiaktól, de mégsem kezdeményeznek, közelednek. Valószínű hogy bennem lehet hiba, valamit nagyon rosszul csinálhatok, hogy senkivel sem jutottam el a szexig. Egyébként hiszek az igaziban, komoly kapcsolatra vágytam mindig is. Vannak félelmeim is, hogy sérülnék, kihasználnának, bántanának...
2018. júl. 1. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom arról szó sem lehet, hogy te kezdeményezz.
2018. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A te életed, éld úgy, hogy azzal másnak nem ártasz, de nem is bánod meg. Majd eljön a te napod is.
2018. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem néhányan kicsit túl nagy ügyet csinálnak ebből a szüzesség kérdésből. Természetesen nem azt mondom, hogy le kell feküdni fűvel-fával, mert nem, nem kell átesni sem a ló túloldalára, de várni az igazira, valakire, aki talán sosem jön el... Hát nem tudom.
2018. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

minél tovább vársz, annál nagyobbat fogsz majd koppanni.

csalódásokon, negatív tapasztaltakon úgyis átfogsz esni.

felesleges azon görcsölni, hogy kihasználnak vagy lelkileg bántanának.

ha meg is történne, az csak téged erősít mert egy újabb tapasztalati pont, hogy a jövőben mit csinálj másképp.

amúgy meg szerintem kicsit feszkós lehetsz, és ezt érzik rajtad az emberek, ezért nem közelednek.

próbálj meg beleszarni, és lazán kezelni az "életet" mert attól hogy szépnek találnak egyesek még nem jelenti azt, hogy a személyiséged is vonzó másoknak.

2018. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

egészséges.

igen.

nagyon is.

2018. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki más komolysággal kezeli a szexet, egyik sem rosszabb a másiknál.
2018. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

nem, nem az!

csalódás mindig érhet, és fog is, ilyen az élet, hihetsz az igaziban, majd rájössz, hogy ilyen nem létezik, mindig minden kapcsolatban van valami ami hibádzik.

sok szép élményből kimaradsz így, ami már vissza nem jön,

nagy durranásra számítasz gondolom, pedig az első nem olyan lesz, és igeni idő kell mire kitapasztalod szex terén a tested, hiába a (HA) maszti, az más. meg kell tanulnod élvezni a szexet, ami megint idő...

2018. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Tehát, ebben a témában a legnagyobbak a vélemény megoszlások, szóval készülj fel.


A leírásból feltételezem, hogy nem saját döntésed az, hogy szűz vagy, gondolom ezért frusztrál a dolog s innen származik a kérdés eredete is.


Mi a gondod azzal, hogy szűz vagy?

Mert "le vagy maradva"? Ha másokhoz viszontítod az életed, boldogtalan leszel. Mert mindig lesz x meg y ki ebben-abban jobb vagy mit tudom én. Ostoba tini felfogás ez a "senki nem szűz, el KELL vesztenem". Nem verseny s másért nem érdemes változtatni az életeden, úgysem fogsz tudni megfelelni nekik.

Van aki támogat s elnyomja az esetleges bűntudatot? Mert nagyon úgy tűnik, hogy valami hasonló érzés lehet a háttérben.


"Valamit biztosan rosszul csinálhatok", nem ez nem feltétlen igaz. Vannak, mik nem rajtunk függenek, így nem lehetsz érte felelős. Ez 2 emberes dolog, te fejre is állhatsz, ha a másik nem akarja.

Sokan megbánják az elsietett szexet, szellemi érettség is kell. Szóval ne edd magad miatta.


Egészséges-e? Erre most mit mondjak?

Cinikusan annyit mondok: vannak fájdalmaid, rosszullétek jelentkeznek? Nem? Akkor egészséges.

Most komolyan, az, hogy az emberek elárasztanak mindenféle előítéletekkel az nem jelenti, hogy gond van veled, az emberek már csak ilyenek. Itt GyK-n főleg.

Ha férfi lennél finoman szólva megbélyegeznek szerencsétlennek s elküldnek örömlányokhoz, de ez más téma.


Az, hogy 27 vagy szerintem előny, mert ha lesznek csalódások, azok nem okoznak akkora kárt, mint mondjuk egy tiniben.


Szerintem egy komoly társ kell neked, nem több. Semmi baj nincs veled szerintem.

2018. júl. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" Kapok pozitív visszajelzéseket férfiaktól, de mégsem kezdeményeznek, közelednek. Valószínű hogy bennem lehet hiba, valamit nagyon rosszul csinálhatok, hogy senkivel sem jutottam el a szexig. "

Szerintem már rá is jöttél a megoldásra.:) Az van, hogy nem küldesz jeleket a férfiak felé. Ülj ki mondjuk egy parkba egy órára és figyeld meg, hogy mit csinálnak, hogyan viselkednek azok a nők, akik sikeresek a férfiaknál. Valószínűleg pont az ellentettje vagy a "mindenem kirakom és illegetem magam a férfiak előtt" típusnak. Ők a másik véglet, a kettő között kellene megtalálnod az arany középutat, ami a saját komfortzónádba is beleesik. A jelenlegi viselkedéseddel szerintem az a baj, hogy egyetlen férfitípust tudsz vele bevonzani, pontosan azt, amelyiket kerülni akarod (csajozógépek, akik csak a kihívást látják abban, hogy egy nehezebben megszerezhető nőt sikerül lefektetniük).

2018. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Én attól félnék a helyedben, hogy így majd csak olyan fiút találok, akivel valami probléma van :D

Osztom azok véleményét, akik szerint nem elsőre jön el az igazi, és nem akkora ügy ez a szex dolog.

2018. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!