Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megváltozott a gondolkodásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a gondolkodásom vagy csak én gondolom úgy pillanatnyilag? 21/F

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem volna barátnőt az utóbbi 4-5 évben, de sok kudarc ért, soha nem sikerült komolyabb kapcsolatot kialakítanom senkivel sem.

Ezért hát berendezkedtem arra, (mintha 80 éves lennék legalábbis) hogy jó lesz nekem egyedül, úgy alakítottam mindent, olyan terveket gondoltam ki magamnak a jövőre nézve, hogy azt egyedül. Ezt meg is szoktam, és ha szembejön egy lány, akivel akár ismerkedhetnék, elgondolkodom rajta, hogy kell-e ez nekem, meg nem akarom a jelenlegi és jövőbeni életem felborítani.

Most akkor mi van?



2019. jan. 28. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Az van, hogy kis pisis h..lye gyerek vagy. A mai huszon pár évesek tényleg úgy viselkednek mint egy kiélt világfájdalommal küzdő 80 éves halálán lévő öreg ember.


Kisfiam, még a tojáshéj ott van a se..ggeden, de máris rinyálsz. 16 évesen hol találsz normális kapcsolatot? Többségében sehol.


20 fölött kezdődik az élet, ha anyád és apád még nem mondta volna.

És milyen stratégiákat változtattál? Mit tettél azért, hogy legyen valakit?

2019. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Fogadjunk anyadnal laksz.
2019. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21 évesen nem maradtál le az ég világon semmiről sem,sőt...Nekem 18 évesen volt az első komoly kapcsolatom, de az se tartott örökké, akkor kezdtem érettebb lenni, felnőni, megtapasztalni az élet nagy dolgait. Az alatt a pár év alatt annyira sokat változtam és változtak az igényeim is, míg az akkori páromé semmit sem. Ez lett a veszte a dolognak. Persze jó volt, meg nem állítanám, hogy hiba volt az egész, de vicces visszagondolni, hogy az első egy év után még azt hittem életem társát találtam meg és örökké együtt leszünk. Én azt mondom, nincs azzal semmi baj, ha jól érzed magad egyedül és nem jössz össze bárkivel aki eléd veti magát válogatás nélkül, de ne tagadd meg magadtól a lehetőséget a boldogságra csak azért mert te már úgy tervezted hogy szüzen fogsz meghalni. Benne van a pakliban, hogy elsőre nem lesz happy end, de minden kapcsolat tesz hozzád egy kicsit, tapasztalatot szerzel és ha elég tudatos a gondolkodásod magadról is sokmindent megtanulhatsz, ez pedig nem hátrány.
2019. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tettem semmit, vagyis nem próbálkoztam be az összes létező lánynál mint valami szánalmas barom, hanem csak annál a néhánynál, akiket el tudtam volna képzelni a páromként.

Lehet, hogy fiatal vagyok még, de annyira már azért nem, hogy ennyi idős korban ne tudjam milyen kézen fogva sétálni valakivel. Kész szerencse, hogy szűz nem vagyok már, másképp biztos megőrültem volna már.

Másnak valahogy könnyebb vagy könnyebben jön, ne mondja már senki, hogy csak és kizárólag az én hibám minden, mikor ez 50%-ban a lanyokon is múlik.

2019. jan. 28. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Tedd belátásod szerint.

De azért talán lehet, hogy nem kellene feltétlenül kizárnod a lehetőségét.

Viszont, ha önmagadban is teljes ember vagy, és megtaláltad a teljességet, a kiteljesedést, akkor az tök jó.

Valaki pl szokta mondani, hogy az ember ne félhold legyen, hogy keressen hozzá egy másik félholdat, és akkor tudnak együtt gurulni, hanem legyen az ember önmagában is egy ragyogó, kerek nap. :)

Egy pasi meg egyszer mondott valamit egy interjúban, miután szakítottak a barátnőjével, hogy most már újra egész emberek, mert eddig ők két fél voltak. Nem tudom feltétlenül pont olyan jól átadni, ahogy ő elmondta.

Amúgy tényleg , önmagadban is legyél teljes, de ha végülis vágynál /tál a párkapcsolatra,akkor szerintem ne zárd ki, ne vesd el annak a lehetőségét, hogy egyszer majd valaki betoppanhat az életedbe.

2019. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak te gondolod igy eleg sokan igy vannak vele, es egyre no a tabor. Japanban a "novenyevok" (herbivore men), a nyugati vilagban meg a MGTOW filozofia hasonlit erre leginkabb. (meg akik nem tudnak not szerezni maguknak - incel/TFL - de leven mar nem vagy szuz, ez nem vonatkozik rad)


Angolul Sandman es TFM munkassagat ajanlom a temaban, magyarul meg Huffnagel Pistat.

2019. jan. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!