Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális a gondolkodá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális a gondolkodásom, hogy azért nem zavar, hogy örökké szűz leszek és sosem lesz csinos barátnőm, mert tudom, hogy aki most élvezi az életet az is megfog egyszer halni?

Figyelt kérdés

Amikor látok egy csinos csajt, ahogy csókolózik a magas, jóképű pasijával vagy ahogy egy-egy fiatal csaj önfeledten hedonista örömben úszik, mindig azzal nyugtatom a lelkemet, hogy "Nyugi, már csak pár évtizede van hátra, úgy is megfog halni. Legyen csak boldog, legalább annál több veszítenivalója lesz, ha megszűnik minden szép és jó." (magas lóról lehet a legnagyobbat esni)

Főleg ha a fiatalkori selymes bőrt, dús hajat, csinos popsit és dús kebleket átveszi a ráncos, nyúzott bőr, löttyedt s**g, megereszkedett mellek és ritkuló haj. A pasiknak meg előjönnek a prosztatagondok, csontritkulás (megtudja milyen "jó" érzés alacsonyabbnak lenni) stb. És rájönnek, hogy minden múlandó.

És ilyenkor kicsit boldogabb vagyok. Egyedül attól félek, hogy nekem sem nyugisan fog lepörögni az életem és idővel fizikailag is szenvedni fogok, nem csak mentálisan. Mit gondoltok erről és rólam? Van itt köztetek hasonló gondolkodású pasi?



2018. jan. 22. 14:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%
logikus
2018. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Normálisnak nem normális, de ha ez a gondolat boldoggá tesz, hát hajrá.
2018. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
2018. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez elég beteges... Nem bántásból, de pszichológusnál jártál már? Nem hiszem, hogy ez normális volna.
2018. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem osztom...ez kb olyan, hogy nem eszem drága és finom kaját, csak főttkruplit, mert abból is sz...r lesz. Szerintem a párkapcsolat olyan dolgokat ad( hát), amit érdemes átélni, aztán ennek tudatában itthagyni e földi világot...de te tudod.
2018. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy meghalnak, de addig is boldogabbak, míg neked az egész életed egy keserű panaszáradat csupán.
2018. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Költőnő? ***** válasza:
78%
Szájbatolt, irigy, megkeseredett kretén vagy.
2018. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
A levegőt se szívd be, mert idővel csak széndioxid lesz belőle.
2018. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Bemutatlak egy lány ismerősömnek. Neki ugyanez a mentalitása. Szép pár lesztek!
2018. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%

Felőlem...

De élhetnél sokkal vidámabban is. Mindegy, te dolgod...

2018. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!