Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki még nem csinálta, annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki még nem csinálta, annak mit mondanál, hogy kell elhívni egy lányt/nőt valahová?

Figyelt kérdés
Sokszor külsőleg bejöttem valakinek, aztán beszélgettünk arról, hol lakik vagy ilyesmi, de szinte sosem bátorítottak ilyenkor. Ilyenkor csak el kell hívni valahová, megkérdezni, van-e valakije, esetleg megmondani, hogy tetszik nekem, anélkül is, hogy bátorítana, mosolyogna, stb.? Ez így szokott lenni?

2019. jan. 28. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz bátorítás alatt? Azt, hogy rád kacsint, vagy burkoltan jelzi, hogy szabad a szombat estéje? Hidd el az sem biztos, hogy zöld út, ha közben mosolyog. Én alapvetően egy barátságos természetű ember vagyok és sokszor mosolygok, meg kedves is vagyok, ezt a pasik meg sokszor úgy veszik, hogy érdekelnek, pedig nem(vagyis nem párkapcsolati szinten, csak emberi szinten) Ha tetszik valaki akkor hívd el és kész. Ne félj a visszautasítástól, mert az totál fölösleges. Igen, lesz olysn aki majd visszautasít, de olyan is aki majd szívesen elmegy veled valahová.
2019. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=j12EUdhs5nM


Az a lényeg, hogy ne görcsölj, és úgy állj hozzá, hogy úgyis elhajt. Így laza maradsz.

2019. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ne kérjen tanácsot senkitől és ne akarjon taktikázni, csak adja önmagát, cselekedjen a szíve szerint, és ne féljen az elutasítástól.
2019. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tökösnek kell lenni, határozottnak kell lenni és úgy kell feltenni a kérdést hogy komolyan vegyenek. Ha a nő azt látja rajtad hogy komolyan gondolod, akkor úgy áll hozzá, hogy mit veszíthet?

Aki éppen foglalt és nem bunkó, az nem fog leoltani, hanem egy pár szóval megköszöni az érdeklődést és mész tovább. Aki bunkó, az nem tisztel téged, azzal nincs értelme foglalkozni, levegőnek kell nézni.

Az ügyes nő kellő visszajelzést ad a férfi felé hogy van keresnivalója, szemkontaktus felvétele, egy célzott mosoly majd a szem lesütése már elég egyértelmű, aki nem ért ebből annak ezt meg kell tanulnia.

2019. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!