Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elé mentem az egyetemen, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elé mentem az egyetemen, de még annyit sem mondott, hogy üljünk be valahova. Hagyjam a fenébe, ha ennyire mulya?

Figyelt kérdés

Nem szoktam kezdeményezni, de most rávettem magam, mert visszahallottam, hogy mindenkinek sír, hogy mennyire bejövök neki.

Gondoltam magamban kivételesen ráveszem magam, lehet csak egy kezdőlökés kell, hogy bátorságot vegyen magán.

Az egy dolog, hogy a környezetében már úgy beszélek meg viselkedek, hogy a hülye is látja az egyértelmű jeleket, hogy tetszik, na mindegy, gondoltam ő egy kicsit "speciálisabb" a kelletténél.

Valami ürüggyel elé sétáltam, erre kaptam egy kis csevegést, majd tovább állt. Semmi dolga nem volt. Itt kicsit kiakadtam. Hagyjam a fenébe?



2018. máj. 28. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd. Nem vagy te porszívóügynök, hogy bármit is rá akarj tukmálni másokra. Ha még fel is tudnád őt szedni akkor abban sem lenne köszönet, mert ugyanez a szerencsétlenkedés folytatódna.
2018. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Ez a srác életképtelen, nyomi. Ne foglalkozz vele!
2018. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Fordított felállásban mennyivel másabb válaszok jönnek... Fene azt a nagy egyenjogúságot.

Honnan tudod, hogy nem volt semmi elfoglaltsága? Vagy éppen nem szarnia kellett?

Lehet párkapcsolatban már teljesen normálisan viselkedne, csak az első 2-3 lépés nehézkesebb neki.

2018. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem legyél még egy kicsit türelmesebb vele :) Anno. nővérem is ismerkedett egy ilyen fiúval, az a fiú még beszélni is alig mert, nővérem volt a kezdeményező szerepben, már fel akarta adni, de még egy kicsit türelmesebb volt a sráccal. Aztán megbátorodott a srác, azóta boldogan élnek és már több éve házasok.


Ha érdekel téged és tudod, hogy bejössz neki, akkor adj még neki időt, hogy megnyíljon, lehet hogy csak nagyon zárkózott. Aztán ha már tényleg úgy érzed, hogy reménytelen, akkor ne erőltesd tovább.

2018. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Kedves hármas, fiúknak is azt tanácsolom, hogy ne fecséreljék az idejüket olyan emberre, aki magasról szarik rájuk. Ennek semmi köze nincs az egyenjogúsághoz, nem tudom miért kell állandóan sértetten ezt benyögni. Nekem ez a tapasztalatom, hogy a férfiak ha akarnak valamit azt megszerzik, nem kell nekik könyörögni. Amikor ezt még nem tudtam én is futottam olyan szekér után, ami csak sokára vett fel, de nem érte meg. A tapasztalataimon nem változtat senkinek a siráma meg az ezer esetből egy kivétel sem. Mindenre van példa.

Én meg tudod mit nem érzek igazságosnak? Hogy csak a boldog végkifejlet van felszavazva, a minden rosszindulat és rosszakarat nélkül írt saját megfigyelésem meg a sértettség és hiúság miatt meg leszavazást kapott. Nevetséges. Mintha minden zárkózott, bumfordi ember egy csiszolatlan gyémánt lenne. Hát nem az. A csiszolatlan gyémánt azért olyan nagy kincs, mert ritka. Amiről én beszéltem az a gyakoribb és sokak számára talán kiábrándító eset.

2018. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

lollypop93, komolyan ez a legnagyobb problémád, hogy le lett pontozva a válaszod?


Amúgy szerintem nem olvastad el a kérdés leírását vagy csak nem figyeltél, mert "visszahallottam, hogy mindenkinek sír, hogy mennyire bejövök neki." ha itt is arról lenne szó, hogy zárkózottként igazából leszarja a kérdezőt, akkor mégis miért hangoztatta volna sokaknak, hogy mennyire bejön neki a kérdező? :thinking:

2018. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

"a hülye is látja az egyértelmű jeleket, hogy tetszik"

Az ilyen "jelek" általában csak annak egyértelműek, akik adják őket. Tudod, sokan már direkt nem foglalkoznak a "jelekkel", mert annyiszor derült már ki, hogy valaki csak játszadozott velük ("de én nem úgy gondoltam!")


"Nekem ez a tapasztalatom, hogy a férfiak ha akarnak valamit azt megszerzik, nem kell nekik könyörögni."

Ez nem férfiakra, hanem felnőttekre jellemző, nemtől függetlenül.

2018. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

#6 Téged is zavart az én válaszom, szóval erre a vonatra ne szálljunk fel.


"visszahallottam, hogy mindenkinek sír, hogy mennyire bejövök neki" Elolvastam. És? Épp ez a bizonyíték, hogy a srác hiába akarja a dolgot, de ennek van valami gátja. Ez a valami pedig később is gátolni fog sok mindent. Vannak persze táltos paripák, akik a parazsat lenyelve kivirulnak, de ez ritka.


Szerintem ennyi magyarázat már bőségesen elég kell legyen mindenki számára. Kérdező, felőlem próbáld meg. Talán jól jársz, talán egy tapasztalattal gazdagabb leszel. Én sem az ujjamból szoptam, amit írok, hanem átéltem.

2018. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát még megérhet, de ne erőltesd, ha nem megy.
2018. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lifeishard ***** válasza:
79%

Látod, Kérdező, van itt pro és kontra.

Még egy esélyt adhatsz neki szerintem, de azért a méltóságodon ne essék csorba.

Egyik lány barátom került hasonló helyzetbe, ott türelmes volt, pár éves kapcsolat lett belőle (már nincsenek együtt); a dolog mediánját illetően egyébként lásd lollypop válaszát.

32/F

2018. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!