Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen csajozos szövegek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajozos szövegek, kezdő mondatok vannak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az összes nő azt jelzi, hogy a

" szia, hogy vagy , mizujs, mit dolgozol, hol laksz, "

kérdések unalmas és aki igy kezd azzal alapból nem beszélget. Mit lehet irni első mondatnak, egy ismeretlennek ami "izgalmas" ?



2019. jan. 29. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha ilyen kérdésed van, akkor inkább ne molesztáld a nőket! :)
2019. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
“ nagy a farkam !”
2019. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A szia, hogy vagy , mizujs, mit dolgozol, hol laksz egy picit kihallgatás jellegű,konkrétan mi közöd ilyenekhez ismeretlenül :D

Bármivel lehet ismerkedni, ami természetesen jön, nem tudsz előre kiatalálni egy formulát, ami majd mindig mindenkinél működni fog.

Amúgy ha szimpatikus vagy és helyes, elég ha létezel, ha nem, a fejedre is állhatsz sajnos.

2019. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 nyugi már letettem róla

#2 sajnos nem nagy, sőt inkább kicsi, de állitólag ez nem lényeges kérdés

#3 azért tudnál mondani általános ötletfélét. Tudom hogy nincs varázsmondat, csak úgy nagyvonalakban gondoltam, hogy egyáltalán el tudjam képzelni, hogy mennyire értettem félre a nőket. Amúgy ha ezek a kérdések "kihallgatás jellegűek" akkor minden nőnek miért az a kb harmadik kérdése hogy mit dolgozok? De végülis mindegy mert te is azt irtad hogy a lényeg a külső. Csak sajnos nem születhet mindenki jóképűnek.


Köszi az eddigi hozzászólásokat.

2019. jan. 29. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

"Mi van veled? Semmi!? Hogy vagy? Sehogy!?"


vagy


"Kő kóla gecó? Topogsz velem egyet?" :D

2019. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

#3, nekem többen mondták hogy helyes vagyok, de mellékelték hozzá azt is, hogy jobb lenne ha hanyagolnám őket. Nem vagyok buta, nyomulós, tiszteletlen meg hasonlók mégis leépítenek. Lassan már naplóban tudnám vezetni ezek az "élményeket".


Summa summarum: a nőknek lehetetlen megfelelni 100%-osan, valami hibát mindig találnak mindenben.

2019. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 magányos férfiként ellent kell mondanom neked.


Szerinted akkor miért van az a sok szép és vagy jó nő

( és kevésbé szép ) olyan férfiakkal akik nagyon messze állnak a jóképűtől sőt bármilyen esztétikai pozitivumtól?

Nem hiszem hogy milliomosként pl a 7-es buszon utazgatnának.

2019. jan. 29. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Megfoghatom a csöcsödet?
2019. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 valóban elég lényegretörő. 😂😂

Hány pofon és hány cici volt a jutalmad érte?

2019. jan. 29. 15:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyanok, amikre mindig ez a válasz: "van pasim"
2019. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!