Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalat nélkül lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok, röviden kifejtem a problémámat. Nem igazán adtam magamra tinikoromban, ellustultam, elhíztam stb. Már zavart az egész, így elkezdtem edzeni, tanulni és fejleszteni magamat. Barátnőm még nem volt, próbálkoztam, de semmi önbizalmam nem volt. 20 éves vagyok, teljesen tapasztalatlan. Vajon ha lesz olyan, akivel szimpatizálunk nem fogja zavarni, hogy minden téren kezdő vagyok? Vagy inkább keressek 16-18 éves korosztályban társat?

2018. okt. 9. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen még nem vagy lekésve semmiről sem,ne aggódj.Itt az oldalon is van egy csomó lány,aki 20 körül vesztette el a szüzességét,persze,attól még 18 évessel kikezdhetsz.A 16 szerintem fiatal hozzád.Nem csak a tapasztalat fontos,hanem,hogy mennyire érett a lány.
2018. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem számít a tapasztalat, mert minden ember más, emiatt nem is vagy lemaradva. Csak a felszínes, okoskodó emberek hangoztatják a tapasztalat fontosságát, ne halgass rájuk! Nekem 28 évesen jött össze első barátnő, ilyen olyan okok miatt, de semmi gond nem volt.

Inkább a szellemi érettség, intelligencia a fontos egy jól működő párkapcsolatban.

2018. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!