Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarja, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja, hogy szerelmes legyek belé, ha nem is tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác haverom, sok időt töltöttünk együtt, nekem úgy jött le, kölcsönösen kedveljük egymást barátilag, nem is szeretnék tőle többet/mást.

Tegnap minden előzmény nélkül megkérdezte, szerelmes vagyok-e belé, és kicsit megbántódott, mikor mondtam, nem, mivel hogy ő arra számított, hogy igen.

Mikor megkérdeztem, mire menne vele, ha ő nem szerelmes belém, miért nem jó, ha barátilag szeretem?

Ha arra kíváncsi, helyesnek tartom-e, értékes embernek tartom-e, ezekre mind igennel tudok válaszolni, miért van szüksége még arra is, hogy szerelmes legyek belé.

Nem tudta konkértan megmagyarázni, csak hogy jólesett volna neki, ha kiderül rólam, hogy szerelmes vagyok belé, simogatta volna az egóját.

Nekem ez konkrétan rosszul esett, hogy ok nélkül ki akarja sajátítani az érzelmeim, ez nem normális viselkedés.

Azóta nem is beszéltünk, eléggé megrendültem.

Főleg, hogy hozzátette, nem járna velem soha, hisz kaphatna jobb nőt is, külsőre neki nem vagyok elég jó.


Hogy viselkedhet így egy felnőtt (23) férfi?


2019. jan. 29. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Vagy egy óvodás,akinek tetszel valójában,és nagyon boldog lett volna,ha szerelmes vagy belé.Viszont bevallani nem merte,ezért szájhősködve megkérdezte.Majd mikor kiderült Te nem, felvette a nem törődöm ál hozzáállást,és behazudta,hogy akkor se kellenél,ha Te lennél az utolsó nő a földön.
2019. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első minden szavával egyetértek! :)
2019. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!