Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még soha nem volt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még soha nem volt olyan lány aki szerelmes lett volna belém, akkor ideje elgondolkodni, hogy baj van?

Figyelt kérdés

Egy számomra szimpatikus lány sem szeretett még engem, nem is igazán hiszem, hogy akár tetszettem is volna ilyes valakinek, bár ezt nem lehet tudni.

22 évesen tehát még mindig ott tartok, hogy egy lány sem volt idáig értem, nem vonzódott hozzám nagyon.

Ez valamilyen okból kifolyólag az én hibám, vagy létezik olyan, hogy mindezidáig még nem volt szerencsém.

(Szűz már nem vagyok, ha ez esetleg számít.)



2018. nov. 25. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért gondolod azt, hogy ha már nem vagy szűz, az bármit is számítana... saját bevallásod szerint sem értesz a nőkhöz, ezen a tényen nem változtat, hogy a kukidat belemártottad már valakibe...
2018. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy számít, ezért is írtam oda. Azért, hogy ne írja senki, hogy menjek el prostihoz mert majd ha nem leszek szűz akkor bátrabb leszek.
2018. nov. 25. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
14%

két oka lehet:

1. túl kevés lánnyal ismerkedsz egyszerre (ezt kicsit kétlem)

2. valszeg csak annyi, hogy hiányában vagy azoknak a személyiségjegyeknek, amelyek a nőkben automatikus vonzalmat váltanak ki...


nem lehetetlen ezeket felszedni, de azért nem is egyszerű.

jelentősen fejlesztened kell a kommunikációd..


jó tanács 1.:

sajnos sokkal jobban számít az amilyen érzéseket az emberekben kiváltasz és amit a nők magukban éreznek amikor veled kommunikálnak, mint az amit valójában teszel (bár azért az sem teljesen mindegy).. 22 évesen nyugodtan kísérletezz, engedd meg magadnak a hibázás lehetőségét, tanulj, tapasztalj, képezd magad, kérdezz másokat..


jó tanács 2.:

női véleményre soha ne hallgass a témában, mert ők maguk sem tudják valójában mi az amitől nedvesednek, sokuk gyakran homlokegyenest az ellenkezőjét mondja annak (pl. "most jófiúval akarok találkozni, aki végre megbecsül"), amit később tesz ("baromira ráizgul, vagy akár rá is moccan arra a férfira, akiről előre tudod, hogy ott fogja hagyni")..

2018. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenesetre nagy hülyeséget csináltál, hogy lefeküdtél olyannal, akivel nem is gondoltad komolyan. Ennek is iszod a levét, emiatt még nehezebb helyzetben vagy most.

De ne add fel!

2018. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát... az biztos, hogy kevéssel ismerkedem, ugyanis ez a szám nulla.

Személy szerint komolyan gondoltam azzal a lánnyal, ő nem gondolta komolyan velem. Lehet így is rossz hatással volt ez az egomra, de talán kicsivel jobb mintha startbol elutasított volna.

2018. nov. 25. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!