Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért háborodnak fel egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel egyesek azon, hogy sok 20-30 év közötti nő nem szívesen választ olyan férfit tartós párkapcsolatra magának akinek nincs szexuális tapasztalata (vagyis szűz)?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Túl van misztifikálva, nem a szex a nehéz hanem eljutni odáig egy nővel :D pont az ilyen hozzáállás miatt.
2019. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert ők így kiesnek a kalapból.
2019. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Régen is sok szűz pasi volt, akinek soha nem volt barátnője csak akkor nem volt internet így nem lehetett hallani a panaszaikat. Ennek ellenére olyanokat olvasok itt mint például hogy a mostani lányok hibája az egész, mert megnőttek az igények és régen minden jobb volt.

Ez nem igaz szerintem, mert régen is az volt hogy tinédzser korban már ment az ismerkedés, párkapcsolat, csókolózás, szex, és akinek kimaradt ez az nagy hátrányból indult társkeresés terén a húszas éveiben.

2019. jan. 29. 22:40
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Szexuális tapasztalat vicc.... az nem jelent semmit voltam már olyan illetővel együtt akiről tudtam hogy már nem szűz “tapasztalt “ volt és rosszabb volt mint egy kezdő. Orális tudása nulla volt nekem kellett megtanítani , ujjazas horror volt mintha egy pulykát töltene meg karácsonyra és meg sorolhatnám . Abban a hitben volt hogy ő mekkora császár az ágyban. Hát nem volt az

Nem a tapasztalon múlik az hogy kivel lesz jó a szex

Van olyan férfi aki hiába szexel akkor is szar marad nem ért hozza

Van aki egyből rá érez a női test rejtelmeire

Nekem nem lenne probléma ha szűz lenne nem ez alapján dől el hogy ki tud majd elegiteni engem

2019. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Éretlen hozzáállás, ha szexkapcsolatról van szó, akkor megérteném ezt az igényét, de akkor is logikátlan, mert van olyan fiú is meg lány is, aki nagyon béna, pedig sok partnere volt már. Nyílt kommunikáció a titka a jó szexnek, elmondod mit hogy szeretnél, hogy lenne jobb, és ennyi.

Ha meg párkapcsolatról van szó, szerintem ezer más tényezőnek is kéne klappolnia a szexen kívül, ami meg ugye tanulható, az meg már kevésbé, hogy valaki ne egy paraszt legyen, aki jól pofánb***, ha egyszer kijön az igazi énje.

2019. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Álláslehetőség is ilyen:

- Akkor veszlek fel ha van 1-2 év tapasztalatod,

- De ahhoz hogy tapasztalatod legyen fel kell, hogy vegyenek

- De nem vesznek fel mert nincsen tapasztalatod.


Mit csinálsz addig próbálkozol még nem egyszer csak sikerül a nagy számok törvénye alapján.

Vagy elmész mosogatni vagy takarítani (Ez esetben találsz egy rusnya vagy elhízott nőt) hogy mégis valamilyen szinten ki tudd elégíteni a szükségleteidet.


Fontos hogy aki jó szakember (kúrásban is) annak már nem kell keresgélnie hanem Őt keresik meg...


Sok a párhuzam.

2019. jan. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Miért háborodnak fel egyesek azon, hogy sok 20-30 év közötti férfi nem szívesen választ olyan nőt tartós párkapcsolatra magának akinek nagy a szexuális tapasztalata (vagyis r**banc)?

Nem az a bajotok nektek, hogy nem tud szexelni a tapasztalatlan, ez nincs összefüggésben, nektek az a bajotok, hogy nem menő csávó, hogy lúzer, mert nem dugott meg x mennyiségű nőt, mert a legjobb kell és ki a legjobb, aki előtt a nők lábai tömegével hevernek és ezt ki is használják. Az véletlenül se jusson eszedbe, hogy vannak gerinces férfiak, akik nem vágnak úgy gerincre nőket, hogy közben nem tetszik nekik, nem szeretik őket. Egy ronda embernek nem fognak jönni az alkalmak egyéjszakásra, annyi esélyük van, hogy valaki pár találkozás után megkedveli, és netalántán szerelmesek lesznek belé, na az ilyen csajokat ki kéne használni szerinted, úgy hogy közben te mást szeretsz? De ha tényleg így gondolkodik kb. minden nő, akkor legyen, de aztán ne sírjanak, hogy másnap kidobják őket, mert csak arra kellettek, de legalább elmondható, hogy nem szűz, lúzer az illető...

2019. jan. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

"Vagy elmész mosogatni vagy takarítani (Ez esetben találsz egy rusnya vagy elhízott nőt) hogy mégis valamilyen szinten ki tudd elégíteni a szükségleteidet."


Aha értem, tehát dugjál egy olyan csajjal aki egyáltalán nem izgat, hogy a valaha esedékes partnered örüljön, hogy nem vagy tapasztalatlan, értem...



"Fontos hogy aki jó szakember (kúrásban is) annak már nem kell keresgélnie hanem Őt keresik meg..."


Azt keresik meg aki helyes, haverom jól néz ki, viszonylag későn vesztette el a szűzességét, mert nem akarta addig, de tapadnak rá a nők régen és most is, mert nem nézik ki belőle, hogy lúzer. Ennyiről szól a téma, genetika, amit nem lehet felülírni. Ronda vagy, nyilvnvaló hogy később lesz esélyed partnert találni, ha meg összejön az lesz a baj, hogy nem volt eddig, marha jó ez nem? Az egész olyan, mint a vagyon, pár ember zsebében több van, mint a világ lakosságának felének, itt is ide tartunk, pár kivételes genetikájú kapja a nőket (és ez a százalék egyre csökken), a többinek meg nem fog jutni senki.

2019. jan. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%

Engem elsősorban a tutyimutyiság zavar ami a tapasztalatlansággal jár. Szeretem a határozott férfiakat. Ismerkedtem szűz férfival, nem jutottunk el a szexig, hiányoltam az önbizalmat.


A szexuális tapasztalat amúgy nem jelent milliónyi kalandot. Pasiban sem azt keresem aki 200 nőt megdugott előttem.


Egy kezemen megtudom számolni a partnereim számát, és a második partner sem hitte el, hogy előtte csak egy volt. Mi a titka? Volt egy hosszú kapcsolatom, jó szexszel, újdonságokkal, nyitottsággal. Ezerszer többet ért tapasztalat szempontjából, mint az a nő, vagy férfi aki dug pár emberrel ami vagy jó vagy nem és tovább áll.


A jó szex titka? Határozottság, tudod mit akarsz, elmered mondani a vágyaid, tiszteletben tartod a másik határait, kimered fejezni ha valami nem tetszik és hajlandó vagy probléma megoldásra.

Na ez rengeteg embernek nem megy, aki életében nem nyúlt a másik nemhez még annyira sem.

2019. jan. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
20 alatti férfiaknál nem gáz ez ! Ha viszont jön egy mama pici fia típus 25- 30 évesen , szűzen ! Az már persze hogy el lesz hajtva mert biztos hogy nem normális ha eddig nem jött neki össze senkivel !
2019. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!