Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 éves tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves tapasztalatlan férfinak mennyiszer érdemes prostihoz mennie ahhoz, hogy később más nőknél is esélye legyen?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 08:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Én nem jönnék össze olyan pasival, aki prostikhoz járkált előttem.
2019. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer max,ha a szüzességét akarja elvetetni vele.Én sem lennék olyan pasival,aki prostikhoz járt/jár.
2019. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy prostihoz jársz, más nőknél az esélyed nullával nő. Az a nő, aki tényleg szeret, boldogan szán rád pár hónapot, hogy kihozza belőled szexuálisan a maximumot. Az a nő, aki első ügyetlenkedésedkor elhajt, az dugáson kivül nem is akart tőled többet.
2019. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Minek akarsz prostihoz menni?
2019. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%

Minimum 100 , mert az már másnak 16 évesen megvolt a iskolás “szerelem” alatt.


De ha 30 évesen is csak prostival sikerül ... ami nem megy azt nem kell erôltetni !

2019. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem aki még 25 éves pasi létére is szűz, annak nincs már sok esélye, aki 30 éves és még mindig szűz, az pedig örökre szűz marad.
2019. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Azért akarok prostikhoz menni, mert szerintem senki más nem jönne össze velem. Eleve ritkán beszélgetek nőkkel, és sok éve nem is hívtam randira senkit, de ők sem akaszkodnak rám.
2019. jan. 30. 10:16
 8/27 anonim ***** válasza:
42%
Ki kell mozdulni haverokkal, simán találsz bulihelyeken 1 éjszakás csajokat..nekik fizetned sem kell :)
2019. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%

A két dolog nem függ össze. Ha te szexuálisan kielégítetlen vagy és nincs más esély de ezen kattogsz, menj és éld ki a vágyaidat. Később meg ha az élet is úgy hozza és te is úgy akarod (vagyis nem félsz), megtalálod a párod, aki ismerve a karaktered ha ki is derül hogy prostinál voltál előtte, meg fogja érteni...

A többiek meg le vannak ejtve ki mit gondol ;)

2019. jan. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Annak reményében szedtem magamra izmot is, hogy akarva akaratlanul rám másszon valaki, de odáig sikerült csak eljutnom, hogy jobban megnéznek.
2019. jan. 30. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!