Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szerintetek mennyire...

Laptopot szerintetek mennyire ajánlatos hasznàltan venni? És ha nem gáz, akkor honnan érdemes? Iszonyú tapasztalatlan vagyok, de most szuksegem lenne egy normális állapotú laptopra, de nincs most rá 150-200 ezrem.

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 09:27
 1/9 szántóvető ***** válasza:
100%

vannak jó minőségű laptopok amelyeket használtan is megéri megvenni.ha kereskedésből veszed akkor még garit is kapsz rá.

[link]

a legolcsóbb felejtős,de a többi elég erős ahhoz hogy megállja a helyét a mindennapok során.de keresgélj a neten tovább,én csak találomra linkeltem egyet.

a lenovo thinkpad-szériás notikat is jónak mondják.amiket írtam mind kisebbek az átlag 15,6"-os méretnél,erre azért figyelj.

2018. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Mindenképp boltból szeretnék venni majd, ha garit is adnak rá, az külön megnyugtató.

2018. máj. 21. 10:26
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget! Nagyon hasznos volt ez a link is.

Nagyon örülök a kommentjeiteknek, meg annak, hogy használt laptopból is lehet azért jokat venni. Nagy segítség ez most nekem.

2018. máj. 21. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:
De soha nem magánszemélytől! A szervizek egyben boltok is, azok megbízhatóak, a Lehel csarnok galériáján pedig nagy választékban találsz ilyen külföldről raklapon behozott, szépséghibás (ezért B) laptopokat. Olcsón jót, megbízható cégtől. Akkor semmi gond nem lesz vele.
2018. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek sem rosszak, az X széria örök darab.

[link]

2018. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! :) igen,magánszemélytől én sem mernék venni sosem szerintem. Elég kéteséllyesnek tunik annak a vége :S
2018. máj. 23. 03:48
 7/9 anonim ***** válasza:
X201-es Thinkpadom van, kiváló kis gép, most adom be szervízbe, megy bele SSD.
2018. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen a kicsike.

[link]

2018. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a személyes tapasztalatot! :)
2018. máj. 26. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!