Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak a társkereső oldalakon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Elmondható az, hogy az online társkeresőkön levő férfiak marginális része a gyors és ingyenszexet akarja? Sőt, a nagyrészük kapcsolatban van vagy házas? Miért gondolják azt, hogy azt, hogy az csak egy nagy katalógus, ahonnan este a fotelból csak rákattintanak 20-30 nőre, majd abból 1-2 biztosan ugrik? Vagy miért van az, hogy az online társkeresőkön lógó férfiak 95%-ának nulla az önkritikája, el sem olvassák az adatlapokat, a keresési paraméterek figyelembe sem veszik? Miért jó ez?


Aztán meg mindenhol azt olvasom, hogy a nők a szemetek hogy nem válaszolnak vissza! Könyörgöm! Ha én odaírom hogy 38-45 éves korig keresek Bp-ről FÉRFIT, akkor miért írnak nekem Szegedről 23 éves gyerekek? Vagy miért írnak nagyjából csöves külsejű igénytelen hapsik? Vagy mit várnak akkor, ha egy sorban négy helyesírási hibát vétenek, a stílusról már nem is beszélek?


Vagy most komolyan! Kinek csábító egy olyan "pasi", aki otthon az igénytelen és rendetlen fürdőszobájában feszít félmeztelenül a telefonja képernyőjét bámulva mint egy birka? Mégis mit gondol, mi a vonzereje? Most a mindenféle tömegnövelőkön felpuffasztott testű, divatmajom tetoválásokkal ékesített emberek mit hisznek?


Vagy tényleg ennyire igénytelenek már a nők is, hogy bedőlnek ezeknek a nulláknak?


Aztán ott van még a magát intelligensnek előadó, egyedülálló "gondoskodó" férfi is, akiről kiderül hamarosan hogy felesége van, és csak szexkapcsolatot akar.


Komolyan mondom, ez egy tragédia!



2019. jan. 30. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Igazi FÉRFI, nincs rászorulva a netes keresgélésre.


Ennyi!

2019. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Nők" a társkereső oldalakon!? :D
2019. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondható az, hogy az online társkeresőkön levő férfiak marginális része a gyors és ingyenszexet akarja?"

Nem. Vannak ilyenek is, de tutira nem a többség, legalább is az általános társkeresőkön. Csak épp a normálisak nemigen rúgnak labdába, mert hiába írnak hosszú és tartalmas bemutatkozást, ha az üzenetük elvész a 30 sekélyes bunkó üzenet között.


"Vagy miért van az, hogy az online társkeresőkön lógó férfiak 95%-ának nulla az önkritikája, el sem olvassák az adatlapokat, a keresési paraméterek figyelembe sem veszik?"

Azért, mert ha férfiként írsz 100 nőnek a társkersőn, abból 50 soha el sem olvassa az üzenetet, 30 elolvassa, de nem válaszol semmit, 10 egy rövid válasszal lekoptat, 5 visszaír ugyan, de utána megszakad a levelezés, 5 hajlandó normális levélváltásra, és talán egy eljön randira. Emiatt inkább mindenkinek írnak, aki egy fokkal szebb az ördögnél és egy hajszálnyival okosabbnak tűnik, mint Forrest Gump. Mert talán olyannal is lehet valami, aki elsőre nem tűnik az adalap alapján szimpinek. Ha mindenki csak annak írna, aki hosszas szelektálás után tetszik neki, akkor kb soha semelyik férfi nem találna nőt a társkersőn.


"Vagy mit várnak akkor, ha egy sorban négy helyesírási hibát vétenek, a stílusról már nem is beszélek?"

Nőként meg ez a probléma, hogy kapsz 100 levelet, amiből 80 bunkó paraszt vagy igénytelen, trágár, helyesírási hibáktól hemzsegő. Aztán ebből már kedven és időd sincs kibogarászni azt a pár normálisat. Na pont ez generálja a fentebb vázolt dolgokat. Mindennek a gyökere, hogy túl sok a bunkó.


"Vagy tényleg ennyire igénytelenek már a nők is, hogy bedőlnek ezeknek a nulláknak?"

Sajnos sokan bedőlnek. Különben az ilyen selfie-majmok kihalnának. Ugye ha csak egy hal is akad a horgukra, nekik már megérte.

2019. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen nagyon sokan csak a szexre mennek.

Egyébként megállja a helyét : "egy nagy katalógus, ahonnan este a fotelból csak rákattintanak 20-30 nőre, majd abból 1-2 biztosan ugrik?" ha jó dumád van igen, a nagy számok törvénye alapján lesz aki ugrik. Kollégám pont ezt csinálja, szinte minden nő profilját végig spammeli, és havonta a felesége mellett megvan az ingyen numera is... A nőket sem kell félteni, pár mézes mázos szóra rögtön ugranak.


Én nem vagyok ilyen de viszont normálisan írok mindenkinek. Válasz ellenben sosincsen. Ennyit számít a jó duma...

2019. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges ezen agyalni, hogy mi miért van úgy ahogy. Időpocsékolàs. Igen, vannak nős szeretőt kereső pasik, egyéjszakàst kereső pasik, magukra igénytelen- àm a nőkkel szemben rengeteg elvàràssal rendelkező pasik, és normàlis kedves komoly kapcsolatot kereső férfiak is. Ott vannak a való életben, vagy épp felmennek netes tàrskeresőre mert nekik kényelmesebb így ismerkedni valamilyen okból. Ennek semmi köze a férfiassàghoz egyébként. Aki ezt gondolja az egyszerűen buta.

Sokféle ember van tàrskeresőn, de akadnak normàlis, tisztességes emberek is, csak nem kell mindenkit aki ott van, egy kalap alà venni. Èn magam is ilyen tàrskeresőn ismertem meg a hàzastàrsam, és elhiheted kérdező, hogy nem 2 perc volt ,mire mi egymàsra talàltunk ott, és egyikünk se jött volna össze egy akàrmilyen jöttmenttel... Az ilyesmihez türelem és idő kell, önismeret, kit mit akarsz , mire vàgysz, és fontos a màsik megismerése is. Teljes időpazarlàs azon agyalni, hogy egy nős pasi miért van ott. Az ilyen emberekkel nem érdemes foglalkozni mert nem érnek annyit. Előre kell nézni ha pl szeretnél magadnak tàrsat talàlni.

2019. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenek vagyunk. Ha nem tetszik menj vissza a macskáidhoz az elvárásaiddal együtt.
2019. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Te választottad az internetes társkeresést! Meg is érdemled azt ami ezzel jár!
2019. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

"Ha én odaírom hogy 38-45 éves korig keresek Bp-ről FÉRFIT, akkor miért írnak nekem Szegedről 23 éves gyerekek?"


Ha én mondjuk 40 éves budapesti férfiként jelentkezem, és 100-ból 95× nem kapok választ, akkor egy idő után nem fog érdekelni, mi van odírva az adatlapra. Szóval ebben a másik fél is vastagon benne van.

2019. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azért nem értem, hogy mit keresnek házas vagy komoly kapcsolatban élő emberek hagyományos társkereső oldalakon,

mert vannak kimondottan szeretőkereső oldalak is. Valami akkor biztosan nem stimmel az utóbbi oldalakkal, hogyha ilyen tömegesen vannak fent az említettek a hagyományos társkeresőkön.

2019. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!