Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a társkereső oldalakon csak olyan emberek vannak, akik a való életben nem tudnának párt találni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, és olvastam is, hogy akik kicsit jól néznek ki, kedvesek, intelligensek és normálisak, azok a való életben könnyen elkelnek, találnak párt. A társkeresőkön csak a "problémás" emberek vannak fent... Ez igaz?

2019. jan. 23. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem feltétlenül. Van sok olyan ember, nő, de szerintem férfi is, aki a munka végett nem nagyon jár el otthonról, ilyen esetben könnyebbnek találja, hogy az interneten ismerkedjen, társkeresőkön.
2019. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Igen igaz am meg


- Farok fényképes csávók aki minden nőnek küldözgetik.


- Ego turingos leánykák aki a lájkért élnek.


- Hiredtő prostik, akiknek ez is csak egy felület a zsetonra.


- Elvált /kiégett emberek aki mindenkire ráírnak csak legyen már valakijük.


- Kisgyerekesek aki új apajelöltre vadásznak.


Sok jóra ne számíts.

2019. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a kapcsolataim többsége élőben jött, de tinderen is voltam és onnan is volt egy.
2019. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
És akkor mi van? Pont arra találták ki a társkereső oldalakat, hogy az ilyen emberek is tudjanak valahol ismerkedni. Nincs ezzel semmi baj.
2019. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Neten nehezebb párt találni. Mikor még új volt és cikinek számított a személytelensége miatt akkor annyiban volt könnyebb hogy a bátortalan de nem feltétlen antipatikus srác és a szintén félénk de valamire való csaj ott összejöhetett ha már a búcsúban egyik sem mer szólni a másikhoz. Jóideje viszont csak pótcselekvésnek jó a társkereső, arra alapozni nem érdemes. Szórakozóhelyen a két kezeden meg tudod számolni hány riválisnál kell jobbat produkálnod hogy lányhoz juss, míg társkeresőn 30 km-es körzet többezer kandúrjánál kéne meggyőzőbbnek lenned
2019. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, melyik társkeresőn. Tinderen bármilyen kategóriás embereket találsz, viszont egy rendes társkeresőn szerintem nagyrészt valóban olyanok lehetnek, akiknek máshogy nem megy. Legalábbis én biztosan csak akkor regisztrálnék, ha ez lenne az utolsó remény.
2019. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

A " a legártatlanabb angyalod" és a "legsötétebb démonod" van fent, meg a melletted lépkedő tigris :D

32/f

2019. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Rockarc ***** válasza:
30%

A normalisak gyorsan "elkelnek", a maradek es a nagyon valogatos az amelyik mindig ott van. Azt gondolom, aki normalis annak mindegy hol ismerkedik, mindenhol meglesz az eredmenye.


42F

2019. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 peca1000 ***** válasza:
58%

Aki valamit is ad magára, a neten ismerkedik.


Élőben szinte semmit sem tudva odamenni a másikhoz, nagy rizikó.


Neten meg annak ír az ember, akiről legalább már alap dolgogat tud az adatlapján lévő infók alapján.

2019. jan. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem feltétlen, de nagy rá a valószínűsége. Ez bárhol megtörténhet.
2019. jan. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!