Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vesztettem el a képesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesztettem el a képességem, hogy fiatal, tőlem fiatalabb lányoknak is tetsszek?

Figyelt kérdés

Az utolsó 6 nő kora a jelenből visszafelé indulva, akikkel legalább szexeltem:

36, 28, 25 (én 24 éves), 23 (én 23 éves), 28, 40 (én 22 éves). Előtte pedig nem írom le egyesével, de nem voltak idősebb nők az életemben, volt kb 20-22 éves korom között (későn veszítettem el a szüzességem) másik kb. 12-15 lány. Ők viszont tényleg fiatalok voltak, 17-21 évesek és tőlem többnyire 2-3 évvel fiatalabbak simán.


És emlékszem, hogy nagyon ment velük az ismerkedés, dumálás régen mindig. Manapság pedig valahogy unalmasnak találnak a fiatal lányok, mondjuk most 25 évesen a 18-23 körüliek, akik első sorban érdekelnének. Valahogy ezt látom, hogy unalmas vagyok nekik. Még ha külsőre tetszem is, akkor is valahogy azt látom belsőre elveszítik az érdeklődésüket hamar. Túl komoly vagyok, ezt hallom vissza leginkább. Régen elég sokat ittam, buliztam az egyetem mellett, de a csajok többségét nem buliban ismertem meg, hanem felét személyesen más módon, felüket meg a netről. Talán a piálás miatt is lazább lehettem?


Az a baj, hogy oké hogy néha bejövök az idősebb nőknek és náluk van valamennyi sikerem, de kapcsolatot ennyi idősen kb egy 18-23 éves lánnyal tudnék elképzelni és nekik valahogy nem tetszem belsőleg, azt látom.

25/F


2019. jan. 30. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltál már arra hogy többek közt ezek miatt kiismert a környezeted? Lehetséges hogy a maradék nőnek ez nem jön be, nem erre vágyik amit te nyújtani tudnál?
2019. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A városban ahol lakom, nincs olyan, hogy "környezetem", ha embereket értünk alatta. 100 km-re a szülővárosomtól lakom egy egyetemvárosban, albérletben, ahol semmi családi vagy baráti gyökereim nincsenek. Ma totál mások itt a haverjaim és ismerősi köröm, mint 2 éve voltak. Nincs állandó társaságom, baráti köröm itt, totál más emberekkel töltöm a mindennapjaim itt ma, mint 2 éve, vagy 4 éve. Alapból egy magányos farkas típus vagyok, a legjobb barátaim máshol élnek. Szaktárs csajokra, akiket valamennyire az ismerősi körből levőnek nevezhetünk, nem hajtok.


Totál a semmiből ismerkedtem mindig is, pl lányokat ismeretlenül megszólítva (pl buszon, plázában), vagy a neten keresztül. Ezek miatt nincs hírem se jó, se rossz értelemben.

2019. jan. 30. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
De miért keresel 18 éves lányokat 25 éves létedre? Öreg vagy hozzájuk, nem akarnak tőled semmit. Ilyen nehéz felfogni?
2019. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felszínes vagy, 25 éves létedre... nagyon nem jó
2019. jan. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a képességed vesszett el, csupán az egyetemista lányok egy része vagy kapcsolatban van,vagy pedig ahogy említetted bulizik sokat ebben a korban, nem a komolyságot keresik. Akik pedig nem foglalkoznak sem a bulikkal,se nem foglaltak, őket lehet, hogy éppen lehetőséged nincs megismerni mert nem ugyanazokra a helyekre jártok.

19/l

2019. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!