Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Babyface, nagyon fiatal, "te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babyface, nagyon fiatal, "te hány éves vagy? ", "bocsi, nem gyereket keresek", stb. elutasításokat kapok folyamatosan. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

28 éves, értelmes, a munkámban és anyagilag is igen sikeres fiatalember vagyok. Ennek ellenére szinte csak a tinik, illetve a fiatal nők vesznek potenciális partnerszámba. Mondjuk 19 éves korig bezárólag. Utána max. azok ismerkednek velem, akiknek fiatal srác fétisük van. A nők 99%-a kapásból elutasít.

A szakállam/bajuszom nem nő rendesen, sajnos.


2019. jan. 23. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Viselkedj felnőttként.

Van pár kölyökképű ismerősöm, soha nem volt hasonló gondjuk.

2019. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Volt már. Még egyszer a megoldás:

[link]

2019. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Hogy kerülsz kapcsolatba 19 éves és az alatti emberekkel? Én is hasonló korban járok, de meg sem fordulok ilyen közösségekben. Az a tippem, hogy inkább te vagy aki a fiatalokat keresed.
2019. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Egyébként ez igaz, én még csak 24 vagyok, de már így se nagyon futok össze tinikkel... :D

2019. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Interneten ismerkedem.
2019. jan. 23. 11:42
 6/15 A kérdező kommentje:

"Az a tippem, hogy inkább te vagy aki a fiatalokat keresed."


Aha, akkor biztos feltettem volna a kérdést. Kikezdhetetlen logika!

2019. jan. 23. 11:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Más hajviselet esetleg? A "jófiús" frizura, meg amik most hódítanak a kamaszok körében, az is sokat ronthat a dolgon.

Amúgy, ha nem is nő rendesen az arcszőrzet, a borosta is sokat segít. Párom 34 éves, de ha megborotválkozik, 10 évet minimum letagadhat. :) Pedig ugyanígy nem nő normálisan az arcszőrzete, de ő azt csinálja, hogy nem leborotválja azt a keveset, hanem hajvágóval tolja le. Így nem néz ki gázul, hogy nem nő rendesen, de nem is néz ki sima pofival huszonévesnek.

Nem tudom, nálad mit jelent ez a nem rendes növés, de egy próbát megérhet.

2019. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Irigyellek, én egyik korosztálynak se igazán jövök be...


27F

2019. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy 99% utasít el, és nem 100%


Talán így is előrébb vagy olyan férfiaknál, akik pusztán rondák. Ők sem tehetnek mást, minthogy megpróbálnak keresni 1 nőt, aki kivételesen vonzódik hozzájuk, nem tudnak mindenkinek megfelelni. Sajnállak, hogy nem lehetsz te sem "alfa-hím", akire minden nő bukik és kedvére válogathat.

2019. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyébként unod a tiniket, vagy mi a baj? Én a keresőbe sokszor be szoktam írni. :D
2019. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!