Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves férfiként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiként érdemes kiadni 20-25ezret egy fotósnak, hogy utána a képeket a társkeresőre tegyük fel?

Figyelt kérdés

Érdemes erre pénzt áldozni,hogy olyan emberrel csináltassunk pár fotót,aki ért hozzá?

Azért ő mégis ért hozzá,tudja a beállításokat,előnyös pózokat.

Tinderen is a csajokról inkább szelfiket láttam.

Vajon érdemes kiadni ezért 20-25 ezret vagy kidobott pénz lenne?



2019. febr. 2. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Én mint férfi kevéssé nézek meg egy beállított fotós profilt mert egyértelműen látszik rajta a sok retusálás, a fényekkel való játék és így nem ad valós képet az illető külsejéről. Szerintem gondold meg, nem tudom a nőknek mennyire plusz pont ez, majd itt kiderül de én semmiképp sem gondolom jó ötletnek.
2019. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Huszonéves férfiként akkor érdemes társkeresőkkel foglalkoznod, ha a létező legproblémásabb, maguktól teljesen elszállt nőkkel van kedved foglalkozni. Ha ehhez van gyomrod, akkor költsél nyugodtan fényképészre.
2019. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem teljesen értelmetlen. Nem teszi senkinek sem a fizikumát vonzóbbá az, ha egy professzionális fotót készít, a kinézeted számít és nem a kamera technikája vagy márkája.

Személyszerint többre értékelek egy rossz minőségű, telefonnal készített képet, ha abból még kivehető az, hogy jól néz ki a férfi.

2019. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kidobott.

Hogy sikerült a randi?

2019. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

“tudja a beállításokat, előnyös pózokat”


Szerintem elég ciki, ez úgy hangzik, mintha ők jobban kellene ismerjenek téged önmagadnál, miért tudnák jobban nálad azt, hogy NEKED mi előnyös? Te kéne ismerd magadat ilyen téren, észrevenni a hibáidat, vagy saját előnyös pontjaidat.

Nem értem miért kellene másoknak ezt jobban tudnia nálad.


Az meg más kérdés, hogy mennyi értelme van rejtegetni a hibáidat társkeresőn, ha ugyis majd meglátnak élőbe:)

2019. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Ismerek profi fotóst, de valamiért társkeresőn nem szimpatikusak azok, akik beállított képeken pózolnak. Sokkal emberibb és valóságosabb egy természetesebb kép, még ha azt esetleg egy profi fotós készítette is, de mondjuk nem műteremben, hanem egy futóversenyen.
2019. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha ronda a fejed nincs az a póz ami segít rajta. Hacsak nem a háttal messziről dupla zacskóval. A fotoshop sem csodagyártásra való.
2019. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jó lehet! Csak annyi hogy ne műtermi képet kérj, hanem valahol a szabadban, így talán nem lesz olyan mesterkélt.
2019. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Fotósként azt mondom, döntsön az, hogy mennyire ér neked sokat az a ráköltött pénz.

Instant lesz tőle matched? Nem

Jobban fogsz rajta kinézni? Minden bizonnyal

Divatosabban fogsz rajta öltözni? Talán

Izgalmasabb leszel tőle? Kicsit igen, kicsit nem

Jó esetben nem kell / nem alkalmaznak rajtad annyi retusálást amitől a főbb vonásaid megváltoznának. Néhány pattanást/ bőrhibát eltűntetnek, amik jó eséllyel pár hét múlva maguktól is megszűnnének / odébb vándorolnának.

2 nagy gond lehet ezekkel a képekkel:

Ugyan azon a helyen készülhetnek -> virít hogy te ebbe rengeteg energiát fektettél -> elveszti a spontaneitását, ami szerintem hátrány

Túlzottan befeszülsz a képeken, mesterkéltek lesznek, ami szintén nem jó.

Pár jó fotóval ha kiegészíted a profilodat az javíthat az esélyeiden, de ezek mellé kellenek a saját magad által készített laza, spontán menő képek is.

2019. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Nő vagyok, és készült rólam profi fotósorozat, bár nem társkeresés céljára. Nem retusáltak a képek, nem mesterkéltem beállítottak.A fotós mindkét esetben ügyelt arra,hogy oldja bennem a feszültséget és természetes legyek.


Nem tartom rosszabb ötletnek mint egy rossz minőségű telefonos szelfit.


Viszont ha van olyan ismerősöd aki ért a fotózáshoz, jó képeket készít, érdemes próbálkoznod Vele.


Én pl. készítettem már egy pasi barátomról képet társkereséshez. Előttünk egy csomót, mire jó hangulatban elkészítettük a megfelelőt.


Tavasz volt,és egy virágzó orgonabokor volt a háttér. A pasi klasszul felöltözött, mosolygott, természetes volt (igaz, 100X-ra), és elkészült egy mosolygós, egész alakos klassz fotó.


A profi fotós fotói szuperek lehetnek, de az egyéniséged nem jön úgy át mint egy spontán lőtt fotóról.

2019. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!