Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok írásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok írásban megismerni senkit? Van még ezzel így valaki?

Figyelt kérdés
Nem értem miért próbálkozom, mikor újra és újra csődöt mondok. Nem tudom mit írhatnék, így elég gyorsan meghal a beszélgetés.
2019. febr. 2. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha nincs kedved beszélgetni, miért szeretnél beszélgetni?
2019. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én tudok mit írni, de a kutyát nem érdekli a sztorim, ezért nem is erőltetem.
2019. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős érzés.
2019. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mert szemelyesen ismerkedek en is. Levelezve nem.

Ugyh kerj talalkozot es meglatod sikered lesz.

2019. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Clay Morrow ***** válasza:
72%
Úgysem tudnál kiismerni egy embert üzenetváltások révén. Sok embert évek során lehet csak, egy vadidegent pedig interneten, kevés az esély rá.
2019. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem feltétlen veled van a baj. Elég, ha a másik érdektelen, mert mondjuk melletted még 3 emberrel ír, ha még ismeri is valamelyiket személyesen, több élmény köti hozzá, míg hozzád semmi, amíg nincs tali. Egyébként a legtöbb nő képtelen izgalmas, erdekfeszítő kommunikációra. A saját tengelyük körül forognak.
2019. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 peca1000 ***** válasza:

Mert senki sem szeret hetekig körmölni.


Beszélj le vele neten egy élő találkozást, nagyobb sikerrel jársz majd.


Tapasztalat

2019. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%

Beszélgessetek érdekes témákról. Az igazi ismerkedést pedig élőben kell csinálni.


Én amikor neten ismerkedek nőkkel, akkor bizonyos témakörökben beszélgetünk. A casual 'mit gondolsz, mi lesz a trónok harca vége'-tól kezdve egészen a bevándorlás helyzetéről. Na nem politikailag, hanem a nehézségeiről, a megoldásokról és úgy általában az egészről. Politizálni gyűlölök, de a világunkban élünk. Nem igazán mennék élőben randizni nővel, akinek nincs erről véleménye.


Személyesen pedig jöhet az ismerkedés. A személyes része a dolognak, ahol lehet látni a reakciókat.


Amennyiben neten keresztül nincs közös téma, ami mindkettőtöket érdekli, akkor nincs is értelme az egésznek.


Te szereted a filmeket és marveles vagy? Rákérdezel, hogy mit gondol mi lesz az end game-ben. Errő benyögi, hogy 'én nem nézek filmeket'.


Aztán mondjuk te játszani is szeretsz. Felhozod ezt is. Ő: 'nem játszom, az gyerekes'.


Utolsóként felhozod, hogy szeretsz túrázni, mert az kikapcsol és jót is tesz. Erre pedig már pozitívan nyilatkozik és elkezdtek dumálni arról, hogy ki merre járt....blabla


Így van értelme. Viszont ha egyik téma sem érdekli, amiket te szeretsz, akkor mi lenne kapcsolat alatt is? Főleg, ha teljesen elutasító az irányukba.


Gondolom azokról a dolgokról pedig tudsz beszélgetni, amiket szeretsz. Arra pedig legyél nyitott, amit ő szeret.


Nem az ördögtől való ez.

2019. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A hobbidról mesélj neki, kérdezd meg az övét és ha szerencséd van, akkor találtok közös pontot és kialakul egy hosszabb beszélgetés.
2019. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként írásban és szóban is nehéz lenyűgözni egy nőt. Nekem sem sikerült még egyszer sem. Az oka hogy nem vagyok érdekes és nem tudok rizsázni olyanról, ami felkeltené a nő érdeklődését. Nem járok moziba, nem figyelem a ma futó sikerműsorokat, nem nézek filmeket csak az unalmas mindennapi rutin és a munka. Ha meg elmondom mi a munkám, jön a lenéző tekintet.
2019. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!