Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli nők! Ti hogyan szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők! Ti hogyan szeretnétek megismerni a leendő párotokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy számotokra mi lenne az ideális? Gondolok itt pl. hogy egy buliban, vagy egy ismerősi kör révén, vagy a buszon, itt...vagy valami egészen más dolog is lehet. Mi szerintetek az ideális?

2018. okt. 20. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Azt tudom, hogy nem interneten, hanem személyesen szeretném megismerni, a hogyan már mindegy.
2018. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Disco - legkevesbé szeretném

Baráti társaság- elfogadható

De ha választhatnék, akkor egy totál izolált lenne, akivel nincsenek közös ismerőseink.


Jelenet? Nem vagyok egy romantikus film típus, de ha most nagyon cuki módon kívánhatnék, akkor defektet kapnék vagy valami hasonló és segítő szándék gyanánt leparkolna mellettem a kiválasztott lovag.

hehhe

2018. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A hely/szituáció mindegy, csak annyit szeretnék, hogy először csak beszélgessünk, barátkozzunk, tartsunk egy kis távolságot, valamilyen közös téma/érdeklődés miatt kerüljünk közel egymáshoz. Ne kimondottan ismerkedés/párkapcsolat céljából kerüljön velem kapcsolatba, ne azért szólítson le vagy írjon rám közösségi oldalom, mert jól nézek ki, hanem azért, mert szimpatikus vagyok neki valamiért (belső tulajdonságra gondolok, nem arra, hogy "szimpatikusnak tűnök"). Nem szeretek totál ismeretlen pasikat "kikosarazni" csak amiatt, mert nekem kellemetlen, hogy ismeretlenül rám nyomul és a második találkozásnál már fogdosna, pedig lehet, hogy egyébként tetszene, csak nekem túl gyors ez a tempó. Barátkozás során legrosszabb esetben lehetünk csak simán barátok a közös téma vagy érdeklődés révén, ha végül nem felel meg a másik ahhoz, hogy (ideális esetben) leéljem vele az életemet.
2018. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is férfiként valami hasonló megismerkedést szeretnék, de nagyon ritkák az ilyen szituációk, vagyis az én életemben azok. 29 vagyok, de ilyen indirekt ismerkedés talán egy volt. Annak a csajnak meg volt pasija. Ráadásul az sem teljesen volt véletlen, mert ő szólított meg engem...

Veletek gyakoribb efféle megismerkedés?

2018. okt. 20. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs szerintem olyan, hogy "ideális".

Nyitottnak kell lenni a lehetőségekre és ha jön akkor kihozni belőle a legjobbat.

2018. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!