Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak kapcsolatot a férfiak? Miért komolytalanok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem általánosítani akarok. 30 éves nő vagyok,adok magamra, tanultam,tudok főzni, mégsem tudok nyár óta ismerkedni rendesen. Sajnos személyesen alig van esélye,kipróbáltam a netes ismerkedést. De azt vettem észre,hogy ritka,ha még randiznának is a férfiak. Napokig írogatnak, jól "elvagyunk" de semmi más. Tényleg csak a szex számít?
2019. febr. 3. 20:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

Én meg pont a lányokkal vagyok így.

Nekem kell nyomulnom kérdeznem randit szóba hoznom és rengetegszer a szűkszavúság a leépítés a jutalma a törekvéseimnek, no meg az eltünedezés, levél elolvasása, válaszolás nélkül.

OPedig sem bunkó nem vagyok sem nyomorék sem egy anyámasszony katonája.. )Önálló vagyok főzök magamra van végzettségem céljaim, és mégsem kellek senkinek.

Külsőre is átlagos vagyok.


Hogy van ez?


F32

2019. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%
Ti, nők nem akartok.
2019. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

Van olyan mindkét oldalon, hogy "nem jössz be" úgy igazán, hanem csak úgy félgőzzel van benne a másik az ismerkedésben.


"Miért nem akarnak kapcsolatot a férfiak? Miért komolytalanok?" . Hülyítés mindkét nemnél van amúgy, itt is ezt erősítik a kollégák.


"mert túl jó pasi" .. sajnos ez a magyarázat. Aki túl jó nő, vagy túl jó pasi, az válogat, játszik. Aki nem olyan népszerű, jobb eséllyel komolyabb gondolkodású, csak őket nem veszik észre, mert nem lehet őket "tisztelni".

2019. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha interneten ismerkedek egy lánnyal akkor az első pár nap irogatok neki, próbálok közös témát találni. Ha pár nap után látom, hogy megvan az érdeklődés a részéről is akkor elhívom randizni. Nekem nagyon fontos az, hogy a lány is érdeklődjön irántam. Nem érem be annyival, hogy növelem az egóját, azon kívül, hogy válaszolgat többre nem hajlandó, ha nem teszek fel kérdést akkor nem válaszol...annyira nem vagyok elkeseredve, hogy fussak valaki után. Sajnos már többször is belementem egyoldalú ismerkedésekbe és sosem jöttem ki győztesen. Ha egy lány érdeklődik irántam akkor ha egy napig nem írok rá, elvárom, hogy írjon legalább egy "szia, hogy vagy?" sablon szöveget. Nem kerül még egy percbe se neki, de az én napomat bearanyozza.

Sokáig úgy voltam, hogy egyedül nem jó, bármit megtennék egy kapcsolatért. Bele is mentem egy egyoldalú kapcsolatba...azóta tudom értékelni az egyedüllétet. Lehet, hogy rossz lányal próbálkoztam, de számomra kín volt állandóan a kedvébe járni, figyelni, hogy mit akar, vigyázni, hogy ne bántsam meg...többet soha. Van egzisztenciám, jó munkahelyem...nem várom el, hogy a lány hódítson meg engem de napi pár másodpercet rám is fordíthat ha tényleg ő is szeretne velem lenni.

2019. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom min múlik vannak akiket imádnak a nők vannak akiket meg levegőnek néznek akkor is ha a fejük tetejére állnak...


Ernyit számít az ideális vonzó külső-kisugárzás-stílus-magabiztosság. Ez úgy néz ki vagy van vagy nincs.. :(

2019. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%

Akiknek nem az elsők közt van a szex, mint témakör, azokat a nők ignorálják, mert puhányoknak tartják magukhoz...

Akkor valójában kit akarnak a nők maguk mellé? Sakk-matt. (36)

2019. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom h amig nem beszeljuk meg a talit addig okes a kommunikacio ... Onnantol lehuzzak magukat a pasik...

Wtf?

Ezt miert?

2019. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17 Milyen pasik?


Mert én mióta az eszemet tudom komoly kapcsolatot akarok, de pont ezt tapasztalom a nők terén ha össze is jön egy randi akkor meg utólag kiderül, (randi után) hogy

"nincs kémia" annak ellenére hogy jól érezzük magukat a randin flörtölönk beszélgetünk nevetünk szépen elvagyunk én örülök magamnak hogy sínen vagyunk aztán jön a hidegzuhany azaz az ignorálás..


Ezzel elmeséltem az elmúlt 10 évem történetét dióhéjban..



F/32

2019. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#8 írt azt én is tapasztalom. Én komolyat akarok évek óta, nem jön őssze, csak rövid kavarás, szexkapcsi, mert a nő nem akar többet.

Ismerősöknél detto, aki talál, az általában keserven jut el odáig, sok csalódással, sok próbálkozással.


A nők sajnos bizonyos álompasikkal akarnak kapcsolatot, az átlaggal nem nagyon.


Sok csalódás után a férfi egyre kevesebbet fektet új nőbe, mert "úgy is elhajt", aztán végül feladja, vagy egy nőket semmibevevő, álompasit eljátszó, "duglak, doblak" pasivá törik meg.


Elcseszett ez az egész, és egyre rosszabb a kutatások szerint.

2019. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 peca1000 ***** válasza:

Jó tanács a társaságnak.


Neten keveset kell beszélni, élő talit kell mihamarabb megbeszélni (3 napon belül).


Randi alatt se éljük bele magunkat nagyon, kerüljük a túl lelkes viselkedést, figyeljük a másik reakcióit.


Ha csendes típus, beszéljünk mi, és finoman próbáljuk kommunikációra bírni.


Ha nagyon szófosó, hagy beszéljen.


Ne erőltessük a romantikát, csókot, szexet, eljön az ő idejük is.


És még sorolhatnám. :)

2019. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!