Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak olyan kínosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak olyan kínosan érzem már magam? Minden barátomnak van/volt már barátnője csak nekem nem. Eléggé önbizalomhiányos vagyok és visszahúzódó és már kezdem nagyon rosszúl érzeni magam ez miatt.21/f

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 06:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a fő fájdalmad? Feszélyez, hogy kilógsz a sorból?
2014. júl. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az is meg de elsősorban inkább az hogy kezdem elveszíteni a reményt lehet hogy nekem sosem jön már össze? :(
2014. júl. 16. 06:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha így állsz hozzá akkor biztos hogy soha sem lesz barátnőd :) én nem értem ezt nem kell egoistának lenni mindenkinek de egy egészséges önbizalmat minden embernek táplálnia kell magában...21 évesen már ne legyél vissza húzódó nem 13 éves vagy...szedd össze magad menjél a haverokkal szórakozni és csajozz be ismerkedj...Ha annyira önbizalom hiányos vagy mert tegyük fel nem vagy elégedett a külsőddel akkor változtass magadon ne sajnáld magad mert ilyen hozzá állással nehéz lesz az életed...
2014. júl. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel. Állandó frusztráltság és idegesség. Úgy érzed eleged van mindenből, nem érdekel már semmi. Nem tudod, hogyan menj oda csajokhoz, mint mondj és nem is mersz félve az elutasítástól és hogy ezzel lerombolná azt a kevés önbizalmad is. Üdv a klubban!

21/F

2014. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Házibulikban ismerkedj, meg fesztiválokon, esküvőn, ilyen összejöveteleken. Nem találkoztál még elég nővel. Lehet túl fiatalnak nézel ki a korosztályodhoz, ismerkedhetsz 18 év alattiakkal is, úgyse valószínű, hogy gyorsan szex lesz belőle. A lényeg, hogy keresd a haverok társaságát, és a különleges alkalmakból menj el minél többször szórakozni.
2014. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Csinálj szilvásbuktát,mert azt szeretem...xdd
2014. júl. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És akkor én mit mondjak 26 évesen barátnő nélkül?! Szerintem ez égőbb XD A Te 21 évedbe még azért vagan belefér, hogy nincs barátnőd, de azért most már nem árt ha lassan elkezdesz ismerkedni. Nehogy úgy járj mint én.
2014. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor legyen barátnőd, amikor te szeretnéd, ne akkor amikor már mindenkinek van
2014. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! ha bulikban, vagy társasági eseményeken nem megy,mert nem mersz odamenni a csajokhoz, akkor próbálj a neten ismerkedni..Én is úgy ismertem meg a legutóbbi két páromat is..az egyikkel két évig voltunk együtt..:)Bátorság! :)
2014. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!