Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó ötlet elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet elmenni prostihoz ha nem megy a csajozás?

Figyelt kérdés
Igaz,nem kezdeményezek a lányoknál,de nem is lenne értelme kezdeményezni mert egy lány úgyis jelzi a fiúnak ha tetszik neki.Nekem viszont nem jelzik hogy tetszenék nekik.Sokat gondolkozom azon,hogy prostihoz menjek,hogy azért mégis legyen valami szexuális életem.Választék van,olvasom a beszámolókat hogy melyik lány milyen és aki sok pozitív értékelést kapott ahhoz fogok menni.A "rendes" foglalkozású lányokat meg jobb ha elfelejtem.Egyszerűen nem érdeklem őket.A prostit legalább érdeklem 15-20 ezerért cserébe egy órát.
2019. febr. 4. 19:55
1 2
 1/17 anonim válasza:
84%
Nem leszel ugyanolyan utána, én a helyedben nem mennék prostihoz.
2019. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

Prostizni mindig jó!


Bár helyette egy jó öltönybolt és egy szórakozóhely meglátogatását javaslom első körben. Meg a Tinder letöltését!

2019. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem leszek jobb de legalább lesz egy kis élvezet a szürke hétköznapokba.
2019. febr. 4. 20:10
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem egy ismerősöm mondta régebben hogy azt a pénzt amit internetezésre meg lányoknak írogatására költök költsem inkább prostira.Jobban járok vele.Lehet hogy igaza volt.
2019. febr. 4. 20:18
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Bár évek óta nincs nőm, nem vágyom prostira. Sosem vágytam.


Mindig úgy voltam vele, hogy attól nem leszek boldogabb, hogy bele dughatom valakibe a farkam pénzért. Ha valaki magától dönt úgy, hogy velem akarja az más érzés, ott megvan az a lelki plusz ami prostinál nincsen.


A szórakozóhelyes, Tinderes dolgoknál legalább megvan az érzés, hogy a csaj téged választ. A prosti nem téged választ, csak pénzért teszi amit tesz.


Mondjuk engem alapból nem vonz, hogy olyan nővel legyek, akit ki tudja hányan "használtak" aznap.

2019. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az internetes társkeresővel az a baj hogy ha el is jutsz odáig hogy találkozol egy nővel akkor se biztos hogy le fogod fektetni.A prostit fölhívod,1 óra múlva már ott vagy nála és már lesz is szex.Ha fölmegy az ember Tinderre vagy más társkereső oldalra ki tudja mikor lesz abból szex.Lehet hogy soha.Csak fogy a pénzed és dugni se dugsz.
2019. febr. 4. 21:03
 7/17 A kérdező kommentje:
5-ös boldogabb nem leszek,de legalább lesz valami szexuális élményem.Így meg se boldogság,se szex.Akkor legalább az utóbbi legyen.
2019. febr. 4. 21:05
 8/17 anonim válasza:
46%

Hallgass az elsőre.

Lehet ha lesz egy rendes barátnőd örökre titkoloznod kellene.

En tuti csalòdnèk pasimban,ha megtudnam.

2019. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as nem mondanám meg neki hogy előtte prostikkal voltam.Azt mondanám,voltak barátnőim,de szakítottunk.Nem mondanám meg neki hogy prostiztam.
2019. febr. 4. 21:16
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Fúújmár. Akkor sem mennék ha én kapnék érte pénzt.

De te azt csinálsz amit akarsz, te tudod.

2019. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!