Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet lenne így közelíteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne így közelíteni felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki tetszik,csak látásból ismerjük egymást,mivel találkoztam már vele párszor megyei rendezvényeken, de csak szemeztünk. Holnap újra lenne egy rendezvény, ahol elég valószínű,hogy ő is ott lesz. Szerintetek jó ötlet lenne,ha odamennék hozzá,ráköszönnék ,és ezt mondanám: mi már találkoztunk valahol,igaz? Szerintetek? Ez jó kezdés lenne, nem nézne bolondnak?

2016. júl. 31. 10:15
 1/3 A kérdező kommentje:
16/F és 15/L
2016. júl. 31. 10:15
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem ne ezt kérdezd, vagy nem tom, én így kicsit másh reagálnék, mint mondjuk arra, ha úgy jönne vki oda hozzám, h szimpatikusnak tűnök és h lenne e kedvem megismerkedni vele...

de így se rossz, sztem menj oda nyugodtan ;)

2016. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
OKé, tegyük fel, én vagyok a csaj. Odajössz a krdéssel, én meg rábólintok, hogy igen, találkoztunk. Hogyan folytatod?
2016. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!