Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem ciki 4 év után azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki 4 év után azért szakítani, mert kevés a szex?

Figyelt kérdés
30 évesek vagyunk én vagyok a férfi. Nagyon keveslem a szexet. Ezen kívül nincs bajom vele. Nem szánalmas és megvetendő, ha valaki emiatt szakít egy nővel?
2019. febr. 5. 09:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Más, kézenfekvőbb megoldás nem jutott esetleg eszedbe? :'D
2019. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem,ha ezt előzőleg már jelezted neki.Az a baj,hogy ha csak emiatt szakítasz veled,de nincs másik nő,akkor később lehet bánni fogod.Mivel az a kevés is több a semminél.De szerintem amùgy nyomós érv.
2019. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Inkább ez, mint hogy megcsald, átverd, megalázd.

Szerintem korrekt döntés. Bár érdemes lenne beszélni vele erről. Milyen gyakran vagytok együtt? Ha ő nem kívánja gyakrabban, akkor meg kár ráerőltetni.

2019. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

A szex nagyon fontos szerepet játszik egy kapcsolatban.

Sajnos a igényeink különbözek, de úgy gondolom ha minden más téren jól kiegészítitek egymást akkor kompromisszumokat kéne hoznotok a kapcsolat érdekében. A megoldás nem túl bonyolúlt, te kicsit lejjebb viszed az igényeid ő meg fejjebb. Ha pl. Te heti háromra vágysz ő meg 1re akkor megegyeutek 2ben.. Tudom hogy ezt alkalom adja de azért lehet befolyásolni..

Mindezt ne felejtsétek el hogy azért teszitek mert szeretitek a kapcsolatotok! Ha valamelyikötök nem hajlandó a kompromisszumra akkor más problémák is lehetnek.

2019. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#1, mire gondolsz?
2019. febr. 5. 09:39
 6/22 A kérdező kommentje:

"Ha pl. Te heti háromra vágysz ő meg 1re akkor megegyeutek 2ben"


Bár ennyi lenne, de inkább havonta, kéthavonta van valami. :(

Ráadásul én naponta is tudnám csinálni.

2019. febr. 5. 09:40
 7/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?
2019. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Aki ennyire nem kívánja a szexet azzal nehéz lesz kompromisszumot kötni.Ez amùgysem olyan.Ha nem szereti a zöldséget igazán, hiába próbálod havonta 4x beletömni,mert egészséges.Nem fogja élvezni,csak erőszak lesz.
2019. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Jogos a szakítás.
2019. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Próbáltad megoldani, megbeszélni vele?

Esetleg udvarolni neki, kedveskedni neki, szeretgetni, éreztetni, hogy vonzó?

Bőven tudsz tenni azért, hogy több legyen a szex. Ha minden másban jól érzed magad, akkor csak azért ne dobd el, próbálj meg javítani a dolgokon.

2019. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!