Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban lányok! Ciki a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok! Ciki a mai világban, ha egy srác/férfi nem szexel sűrűn, nem teremt könnyen szexkapcsolatot? Nem volt sok lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok könnyen nyíló intim téren, irigylem azokat az embereket, akiknek ez könnyen megy.

2019. jan. 16. 23:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
40%
Nem ez a ciki, hanem hogy itt és így keresel legitimációt arra, hogy béna vagy a csajozásban.
2019. jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez miért lenne baj? Kéne a francnak olyan pasi akinek megvolt a fél város. Nem szeretem azokat a pasikat akik bármilyen komolyabb érdeklődés nélkül megkettyintenek olyan csajokat, akikhez még csak nem is vonzódnak igazán. Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki nem fekszik össze mindenkivel. Nincs bajom a szexkapcsolattal, mindenki éljen úgy ahogy neki jó. De azért van egy határ ahol ez már átmegy undorító mennyiségbe.
2019. jan. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

A tapasztalatlanságot, tutyimutyiságot nem szeretem. De sokkal jobban értékelek egy olyan férfit akinek volt egy maréknyi komoly kapcsolata, mint olyat aki összefeküdt fűvel-fával.

Na meg a nemiélet minőségét nem a volt nők száma adja. Aki önző, figyelmetlen az sz-r lesz az ágyban.

2019. jan. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Veled nem kezdenék, de más okból.

Te csak szexkapcsolatokat keresel, és az az álmod, hogy milyen nap másik nő pörögjön a farkadon. De annyit nem tudsz a nőkről, hogy szólítsd meg.

A legrosszabb kombináció. Kösz, de kihagyom.


Számomra az a férfi a legjobb választás, aki 30 felett is egy kezén meg tudja számolni, hogy hány nővel volt, és legalább egy 5 éves (vagy hosszabb) párkapcsolata is volt.

2019. jan. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki inkább, hogy azon kínlódik, hogy csak szexkapcsolatot nem tud létesíteni. Az én szememben nem menő mindenkivel csak úgy összefeküdni.
2019. jan. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Valaki miatt a nők mindig azt mondják, hogy nem kellene olyan férfi, akinek a fél város megvolt.


Aztán érdekes módon, mikor a városi főhím rájuk veti pillantását, akkor elfelejtik, hogy korábban kizártnak tartották, és jön az “ez most más”, meg a “értem megváltozott” duma...



Hány és hány lány barátom fordult ki 5 perf alatt önmagából, adta fel a korábbi elveit azért, mert eljött az ő 5 perce... amire a jelek szerint addig is vágyott és a pasival nem az volt a fő gondja, hogy mindenkit csak megdug, hanem az, hogy őt nem

2019. jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én egy újjamon is meg tudom számolni és nekem így jó :)
2019. jan. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Tekintve, hogy szűz vagyok és csak házasság után szeretnék szexelni egy hozzám hasonlóan (minden téren) szűz férfival, nálam ugyan nem "ciki", ha valaki nem volt sok nővel, de nem kezdenék semmilyen barátságnál közelebbi kapcsolatot ilyen férfival.
2019. jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Minél több nővel szexeltél, annál jobban kellesz a nőknek. Ösztönösen bennük van, hogy az kell nekik, aki másnak is.
2019. jan. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Igazából az a baj ,hogy taszítod a nőket. Csajoknak vonzó pasi kell,ha meg vonzanád a nőket úgyis berángatna egy kettő havonta az ágyába.
2019. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!