Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy amúgy teljesen normális ember szerelmesen annyira félénk lesz, hogy emiatt nem tetszik a másiknak?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Van. Ha valaki túl félénk, tehát nem mer megszólalni se, azzal mégis mit lehet kezdeni?


Amúgy sose értettem az ilyen szerelmeket. Ha valaki ilyen hatással van rád, azzal mégis hogy kéne elképzelni a párkapcsolatot?


Személy szerint nem tudnék szeretni egy olyan embert, akivel alapból nem érzem jól magam, túlságosan veszélyez.

2019. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ismerek olyan srácot, aki nagyon magabiztos, vagány, csajozógép. De van egy lány, akibe szerelmes, és annak a lánynak a jelenlétében kb. köpni nyelni nem tud.
2019. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen, Csernus az egyik könyvében leírt egy ugyanilyen esetet, ahol még csak nem is átlagos emberről szólt, hanem egy minden más esetben - beleértve más nőket is - kimondottan magabiztos férfiről. De még magamon is észrevettem, hogy ha tetszik egy nő akkor elkezdek magasabb hangon beszélni, legalábbis ezt érzékelem, szerencsére kívülállók szerint ez nem hallatszik.
2019. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van
2019. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos van, tapasztalatból mondom. Én elég laza vagyok, könnyen ismerkedek, igaz, nhezen nyílok meg másoknak úgy teljesen, de elég magabiztos vagyok. De akárhányszor lesz egy új crushom, konkrétan minden szociális készségem csődöt mond, pláne, ha valamiért éppen kettesben maradunk...
2019. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég gyakori eset
2019. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha az ember szerelmes, akkor bizony sebezhetővé válik és a legmagabiztosabb ember is félénk lehet egy időre. Pl. ha valaki nem mer veled szemezni (nem arról van szó, hogy nem akar, de képtelen kihívóan szemezni), az sokkal inkább jele a szerelemnek, mint a leplezetlen bámulás. Volt egy fiú, aki annyira zavarban volt a közelemben, hogy tetőtől talpig elpirult, össze-vissza beszélt, elfulladt a hangja. És nem, nem lett ettől kevésbé vonzó a számomra. Sőt, évek óta szerelmes voltam belé, csak sokáig gyerekszámba vett. Akkor, amikor ennyire zavarba jött, annyira beleszerettem, hogy ahhoz képest az előző évek semmik se voltak. De nem volt szerelmes belém, legalábbis később azt hallottam vissza, hogy ő most nem tud szerelmes lenni. Szerintem inkább nem akart, de mindegy...
2019. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Ha a másiknak tetszik, akkor félszegen is tetszik.
2019. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

fiatal korban igen.

de ha sok csajjal emberrel találkoztál már nem ülsz fel

butaságoknak.a konkrét személyeknél is csak azért jön elő

mert nem ismered.ha bárkivel régebb óta ismernétek egymást

és sokat beszéltetek volna a nagy szerelem előtt akkor nem történne ilyen.eleve a megszokás miatt,és konkrétan a

külső változások és a kommunikácios tapasztalatok alapján.

2019. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!