Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen igények mellett szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen igények mellett szóba állna velem normális nő?

Figyelt kérdés

Nálam a normális nő ilyen: nem csapodár, nincsenek extrém szexuális vágyai, nem akar hármasozni, hozzám hasonlóan minimum felsőfokú végzettséggel rendelkezik, nem vallásfanatikus, nem iszik, nem cigizek.


A felsorolt tulajdonságok szerintem nem számítanak nagy elvárásnak. Röviden is írhattam volna csak annyit, hogy értelmes nőt szeretnék.


A legrosszabb időben alakult úgy az életem, hogy megcsalt a barátnőm, hosszú évek után egyedül maradtam.

Nem akarok rögtön kapcsolatot, mert kaptam már 2 visszautasítást is, kb olyan címen hogy jól nézek ki, aranyos vagyok, de jobb lenne ha nem keresném őket többet. Ezt tudomásul vettem. 30 évesen már egyre kevesebb az esélyem.

Úgy tervezem, hogy először "barátot" keresek, akivel színházba, különböző eseményekre elmehetek párban. Mostanában sehova sem tudok kimozdulni, mert egyedül vagyok. Azért is szeretnék előbb barátkozni és megtudni mindent a másikról, mert így kötetlenül ki tudnánk egymást ismerni számonkérés nélkül. Szeretnék vele beszélgetni mindenről ami bánt, ő is elmondhatna mindent. Támasza lennék és ő is az enyém. Nem lenne rá esélye hogy visszautasítson, mert csak baráti alapon lennék jelen az életében. Elvinném olyan helyekre ahova szívesen menne, közös kirándulás, élmények.


Aztán ha így kialakul a szerelem, az csak jó dolog. Semmiképp sem lennék rámenős.


Semmi beteg szándék nincs bennem, de ha máshogy nem tudok nőkkel kapcsolatba kerülni, akkor megpróbálom így.


Csajok, ti megijednétek ilyen szándékú férfitól?


2019. febr. 8. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
92%

"minimum felsőfokú végzettséggel rendelkezik,"


Ez nagy elvárás, mert pl. az agyi érettséget nem papírban mérik, plusz nem mindenkinek adatik meg, hogy főiskolára járjon. Nem mindenki akar felsőoktatásban tanulni.


Szerintem az iskolai végzettségtől fontosabb az, hogy milyen belső tulajdonságai vannak az illetőnek, mennyire hűséges, mennyire tiszteli a másikat...stb.

2019. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
100%

Én kizárólag így tudtam mindig ismerkedni, hogy előbb barátság, és utána abból akár lehet is több, ha úgy alakul (ha meg nem, akkor van egy barátom, az mindig jó).

Az elvárásaim is ugyanezek voltak, bár én a végzettséggel sose foglalkoztam, legyen értelmes, nyitott, érdeklődő és művelt, nem érdekel a papír.

Szerintem jól állsz hozzá.

Bár én is rengeteg beszólást kaptam a hasonló hozzáállásom miatt, úgyhogy lehetséges, hogy te is meg fogod kapni a magadét. Cserébe viszont nézhettek az emberek akármilyen csodabogárnak, köpködhettek akárhogy, mégis megtaláltam a társam, aki hasonlóan gondolkozott, és egyenesen örült, hogy ilyen vagyok, szóval ne keseredj el, ha valaki beszól, attól másnak még tetszhet ez a mentalitás. :)

24N

2019. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
82%

Ehhez egy nagyon türelmes nő kell mert könnyen Jorah Mormontként találhatod magad..

Amig te barátkozol vele, más ráhajt szexelnek és elköteleződik.. A férfi pedig védi a "barátoktól" a megszerzett zsákmányát.


Miért egyre kevesebb az esély 30 évesen??


Akkor én kössem fel magam 32 évesen mert nincs jelenleg barátnőm..?

2019. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
62%
Ha katolikus vallású azzal mi a problémád csak kíváncsiságból..?
2019. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
91%
Első válaszoló, a számból vetted ki a szavakat. Kb. ugyanezt írtam volna én is..
2019. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 anonim ***** válasza:
72%

Arra van forgatókönyved, hogy a nagy haverkodás közben összejön mással?

32/f

2019. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ez sokkal jobban tetszene, mint a direkt ismerkedés, ahol a második randin már rám akarnak mászni.

Ha ismerkedős szakaszban lennék, nagyon örülnék egy ilyen felállásnak.

2019. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:
91%

Semmi baj nincs az igényeiddel, szerintem nagyon sok nő keres hasonló pasit.


A válásfanatikust nem értem, erről általában előre nem tud az ember dönteni, mindenki szeretné ezt elkerülni.


Nem értek egyet azzal,hogy először barátot keresel, aztán ha alakul tovább alakul, ha nem, hát nem. Barátot sem könnyű találni, nő személyében meg főleg nem, hiszen a hasonló korú nők jobbára társat keresnek már és nem barátot. Sőt, szerintem barátot nehezebben találsz mint párt.

2019. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 A kérdező kommentje:
Az iskolai végzettség nagyon is fontos! Akinek csak 8 általánosa van, annak az érzelmi és értelmi intelligenciája se magas. Ha valaki elvégez egy felsőfokú képzést, oké hogy csak papír, de nála már az értelmi szint megvan. Nyilván nem fogok leállni egy alulművelt 8 osztályos nővel, aki csak arra képes hogy szüljön.
2019. febr. 8. 13:53
 10/101 anonim ***** válasza:
88%

Pont olyan vagyok, mint amit leírtál, de van párom. :-) No meg elmúltam már 35 éves és van 2 gyerekem is.


Hidd el, hogy vannak még a szingli, veled egykorú nők között is hasonlóak.


Bár az, hogy kimondottan diplomás legyen, így leírva olyan sznob hatást kelt. Mondom ezt diplomás nőként, akinek a párjának nincs.

2019. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!