Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális 2 hónapos gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális 2 hónapos gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Többször láttam ,hogy a férjem a startlap híreknél a nős "híreket" nézi ... ki mit villantott ...

Úgy érzem mindent megkap tőlem , 20 évvel idősebb tőlem . 3éve vagyunk egyutt .

Mikor szóltam neki azzal jott,olyan cikket olvas-nez amit akar. Erre mondtam neki oké akkor én is nézek majd mindennap kigyúrt meztelen férfiakat ,felkapta a vizet,mondja lófaszt 😂

Magyarul neki lehetne,nekem nem. Hat biztos hogy nem lesz így ...

Ha jobban belegondolok,én úgy érzem nekem már itt kezdődik a megcsalás... .más nők meztelen testére kiváncsi...

Mondtam is neki,menjunk szét ,neki ilyen vágyai vannak... nyugodtan menjen nőzni ,biztos az való neki ,mint családapáskodni...persze jott azzal,hogy nee,szeret minket,stb...


2018. aug. 29. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Lehet csak véletlenül katintott rá.

NEM?

2018. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Azért ez elég extrém elképzelés a megcsalásról. Inkább tűnik érzelmi zsarolásnak a részedről...Azért fenyegeted azzal, hogy elhagyod a gyerekével együtt, mert megnéz pár pucér nős képet?
2018. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Eljön az idö mikor nem.csak nézni fogja 😊
2018. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy a gyerek 2 hónapos, vagy 22 éves. A gond az, hogy egy 20 évvel idősebb férfihez mentél hozzá, akihez nem tudtál felnőni.

Az interneten unos-untalan meztelen nők jönnek szembe még velem is, pedig nő vagyok. Egy filmet nem tudok megnyitni anélkül, hogy 20 pucér nős felugró ablakot ne kelljen bezárnom. Ha meg rákattintok valamelyikre, még több ilyen jellegű oldalt/reklámot dob fel. A netaz ilyen, de ha szándékosan néz a férjed pucér nőket, akkor is van?! Maszturbál rájuk? Vagy kevesebb a szex otthon?

2018. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit frusztrált vagy... a kommunikációtok meg a béka segge alatt. Nem sok jövőt jósolok. Így nem lehet életben tartani egy kapcsolatot. Nem ezt. Semmilyet.
2018. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Teljesen.


Mert előtte nem volt ilyen és te ezt nem vetted észre, ja.

2018. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézz kigyúrt, meztelen férfiakat... ¯\_(ツ)_/¯
2018. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Még írd ki párször, pls :D
2018. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Szándékosan nézi ezeket.

Egyertelmuen nem azokra gondoltam,amik felugró ablakkal jonnek elo...

Hulyeség hogy azzal magyarázza ezek cikkek. Holott a címuk pl. Xy melltartó nelkul villantott...

Magyarul a mellére volt kiváncsi ....

Volt akirol olvasott 1 cikket ,nem volt kép ,keresett róla googlen ,1.a bikinis kép volt amire rament.

Valóban ,én is úgy gondolom ,ez a kezdete a megcsalas gondolatának...lenne mikor nem csak nézné.

De meg miért nézi?? Orulnie kellene hogy van egy 20 evvel fiatalabb noje...

Neki mar semmi nem elég??

Nem lenne ezzel baj mert vannak ilyen palik. De akkor az ilyen ne akarjon családot....

Persze mikor mondtam hogy ugyanazt fogja tolem kapni ,mondja jaaa az a bajom nincs kigyurva? Elmegy edzeni 😂

2018. aug. 29. 15:50
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd ott egy kis idöre,meg köttesd ki minden platformról a netet. Aztán mikor már összetört kicsit,rabold el és költözzetek egy lakatlan szigetre,ahol nincsenek nök. Elötte még szúrd ki a szemét egy pár villával,nehogymár valami kókuszdióba melleket képzeljen. Tudja meg a köcsög,hogy a gondolatrendörséggel nem szórakozhat.
2018. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!