Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki ilyen fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki ilyen fiút elfogadna barátként?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Több lányt ismertem már meg neten, és volt olyan is akivel találkoztam. Sok lány azt mondta hogy nagyon bejövök neki, jól nézek ki. Viszont mégsem jön össze senkivel sem párkapcsolat. Az volt az egyik lány problémája, hogy túl csendes vagyok. Ez sajnos igaz, tényleg nem beszélek sokat, de ez ekkora baj?:(

Vannak olyan lányok akik elfogadják az ilyen fiúkat?

Már jó lenne ha lenne egy lány akit szerethetnék:) De sokszor reménytelennek érzem...


2019. febr. 8. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen kár aggódni, én is a csendes típusú pasikat szeretem.
2019. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne a neten ismerkedj, és nekem személy szerint nem jönnek be a túlságosan csendes fiúk. Ha olyan normális, tehát nem túl hangos és feltűnő kategória vagy, az tökéletes.


Viszont ha ennyire semmi baj nincs veled (max a csendesség), akkor miért szorulsz rá a netes ismerkedésre? Talán ha erre feltárod a választ, akkor meglesz hogy mi is a baj:)


Remélem segítettem!


17l

2019. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az aranyos, ha csendes vagy. :D
2019. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a netes társkeresés még ront is kicsit az esélyeiden. Neten mindenki bátrabb, gondolom te is beszédesebb vagy. Ha élőben annál kevesebbet tudsz társalogni az zavaró lehet.
2019. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nőknek élmény kell. Te meg kussolsz. Mit nem értesz ezen???
2019. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!