Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy lány lelkileg gyenge és kicsit szomorkásabb jellem akkor ezt szinte akármelyik pasi elfogadná, még ellenkező esetben ha egy fiú ilyen akkor minden lány csak :"össze nem jönnék vele, nekem férfi kell"?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Evolúció :) Ösztönösen az erős, magabiztos férfit keressük.
2015. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Mert sajnos a lányoknak a vagány fiú kell, nem pedig az érzékenyebb lelkű. Ez sajnos az ideál miatt van. A legtöbb lány a nagymenőségre, és a pénzre megy. Tudom, vannak kivételek, de egyre kevesebbek.

A lányok tudják, hogy a fiúk az érzékenyebb, kevésbé vagány lányokat szeretik. mert tudják, hogy az érzékenyebb lánnyal jobban lehet beszélni.

2015. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Neeem, ezt csak az uralkodni vágyó férfiak fogadnák el, egy ilyen depisebb lányt könnyebb irányítani.
2015. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolattól függetlenül:

Van egy barátnőm (nő vagyok), aki lelkileg gyenge és állandóan depressziós. Már kerülöm. Úgy érzem, a vele való kommunikáció lehúz, minden apró problémát magára vesz, folyamatosan panaszkodik.

Adtam már neki ezer tippet, hogyan változtathatna a helyzetén, de ugyanott tart még mindig, és nekem már nincs kedvem beszélgetni vele. Tehetetlennek érzem magam mellette, mert segíteni nem tudok, ő magán nem akar, ezért számomra lassan minden vele töltött perc kínlódás.


Olyan emberrel viszont, akinek vannak problémái, de TESZ azért, hogy változzon a helyzete, nem csak panaszkodik, érdemes kezdeni. Nemtől teljesen függetlenül.

2015. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!