Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél, hogy megszerezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, hogy megszerezz egy nőt, akivel már nem találkozol, de nagyon tetszett?

Figyelt kérdés
Nincs facebookon. Szerenádot adnál vagy mi?

2019. febr. 9. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha már nem találkozom vele, akkor semmit. Mi ertelme lenne olyan valaki utan kajtatni, akivel nem talalkozol??
2019. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Úgy oldanám meg hogy, azt higyje, hogy az útjaink kereszteződnének puszta véletlenül. Nyomoznék utána, követném, egyszer mikor velem szembe jön az utcán leszólítanám és elhívnám valahová.
2019. febr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Élném tovább az életet, nagy az esély arra, hogy jön más, aki jobban tetszik majd. Ha annyira tetszett volna, és én neki, nem szakadt volna meg a kapcsolat.
2019. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

#2 ez bűn cselekmény nehogy kipróbáld élőben is mert simán feljelenthet érte.

Kérdező, ha régen találkoztatok biztos tudod az elérhetőségét, keresd fel és hívd el valahova. Veszteni valód nincs semmi ha vissza is utasítja legálabb tudod hogy te megpróbáltad. Ha meg elfogadja akkor meg is oldódott a kérdésben szereplő helyzet.

2019. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Csak tudod, hogy hol ismerted meg. Még ha nem is találkoztok, csak tudod, hol dolgozik, hol tudnál újból (véletlenül) találkozni vele.Megkérdezném diszkréten a portást, ha van ott ilyen, hogy mikor várható, hogy az illető kijön a munkahelyéről, vagy ha buszmegállóban találkoztál vele gyakran, akkor várnék pár buszjáratot,hátha megérkezik. Úgy nem tűnhet el, hogy soha többé ne tudd megtalálni. Csak utána kell majd ügyesnek lenni.
2019. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó szépen megfogalmazta. Én is erre gondoltam...nem a zaklatásos követésre. Annyira hülye még nem vagyok:D
2019. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Semmit, ez nem a lovag-kor, hogy szerenádot adjunk. Egy nagy lófaxt az kaphat vagy kokit a fejére. :D F
2019. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, a gyorsreagálású hadtestbe ne jelentkezz...
2019. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!