Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell hogy oda merjek menni nőkhöz ismerkedni? Még ha nem is vágom mit hogyan kell. Sikerült ez a lehetetlen dolog valakinek? Nem vok már 20 éves

Figyelt kérdés
2019. febr. 9. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nekem sajnos nem sikerült.
2019. febr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
És irtó régen voltam már 20 éves én is.
2019. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Elhatározás kérdése, nem gondolkozni kell, hanem odamenni. Ha megtetszik egy csaj külseje, ne is adj időt magadnak végiggondolni, hanem csak menj. Másik két módszer ami bejött nekem: először nem csajozási szándékkal közeledtem lányokhoz, hanem csak h beszélgetek velük, aztán fel se tűnt egy idő után amikor már szándékkal mentem, hogy mentem. A 2. az ha úgy közeledsz mintha már ezer éve ismernéd, ehhez be kell csapnod az agyad. Akkor fedeztem fel ezt, mikor nem volt rajtam a szemüvegem, egy buliban meg azt hittem távolról valakire hogy ismerem, aztán olyan lazán mentem oda. Nem ismertem de a lazaságot viszonozták.
2019. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

"Nem VOK màr 20 éves"=nem VAGYOK màr 20 éves


Szerintem sem, inkàbb 15.

Tanulj meg normàlisan magyarul írni, mert ha az életben is így szólalsz meg, inkàbb oda se menj egy nőhöz se, mert kiröhögnek.

Nem vagyok öreg, 34 éves vagyok, de biztos messzire elzavarnàm azt, aki nem tud normàlisan magyarul beszélni és írni.

2019. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Talán először is próbáld meg levetkőzni ezt a végtelenül szánalmas menőzős szerepet. Nem "vok", meg "vágom", hanem értelmes, nagyzolás nélküli, őszinte kommunikáció az alap.
2019. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!