Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok közül is vannak olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közül is vannak olyanok akik úgy érzik hogy sosem fognak olyan barátot találni akivel hosszabb ideig együtt lehet, családot alapíthatna?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, és mostanában egyre jobban azt érzem hogy alig van olyan lány aki normális kapcsolatot szeretne. Én szeretnék majd gyereket, de félek hogy sosem fogok találni magam mellé illő nőt.
2019. febr. 10. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy úgy érzem, pláne, hogy nem akarok gyerekeket, de kapcsolatot igen.
2019. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csak válaszoltam egy kérdésre általánosságban, nem keresek senkit. Jöhetnek a privát leqrvázások, és velük együtt az indokom, amiért együtt érzek a kérdezővel.
2019. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Te is csak addig szeretnél mig oda bent van,v addig amig van szex anyuval, és nincs vele dolog,onantol minden pasi visszarakná..
2019. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3 as

Nem teljesen gondold jól. Én tényleg szeretnék gyereket. Nem csak a szex miatt akarok kapcsolatot ezt rosszul gondold :)

Szerintem ha mindenki így gondolkodna mint te 3 as akkor kihakna a föld :)

2019. febr. 10. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert magadból indulsz ki, mások még nem olyan szerencsétlenek mint te! A többség normális kapcsolatot akar!
2019. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 vagyok,az én pasim is nagyon akart aztán mikor sikerült és terhesen már nem tudtam szexelni megcsalt utána hallgattam h mennyire nem kell neki a kölyök,utál minket,miközben ő is akarta jobban is,,aztán meg lelépett a gyerektelen barátnőmmel,szóval hagyjuk minden férfi egyforma..
2019. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy csomó fiatal lány ismerősöm panaszkodik arról, hogy szerintük nem tudnak megfelelő férfit találni. Általában beszélnek a belső dolgok hiányáról, aztán amikor jön pár megfelelő, akkor kiderül, hogy a külső terén egekbe tett elvárások miatt nem megy a dolog.


#6: Szóval, ha az emberismereted a béka popója alatt van és rosszul választottál párt, akkor minden férfi egyforma? Tök logikus... Ja, nem.

2019. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!