Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha együtt voltunk egy éjszakát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt voltunk egy éjszakát hétvégén, és azóta se híre se hamva az már mindenképpen felejtős, hogy lehet belőle valami, igaz?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt ő hozta többször is szóba, hogy keresni fog, mi legyen a dolog folytatása. Szóval nem én kérdeztem, kértem, mégsem keres azóta. Ez ennyi?
2019. jan. 8. 10:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Már megvolt belőle a valami...
2019. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha nem lesz más akivel kefélhetne, akkor majd megkeres, hátha majd ugrasz neki jobb híján. Várd ki.
2019. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem felejtős lenne, akkor is ha netán keresne napokkal később.
2019. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Gyépésmérnök ***** válasza:
9%
Gyenge voltál, ennyi. Tanulj meg szexelni rendesen, akkor keresni fognak később is.
2019. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Udvarias volt inkabb nem mondott semmit csak ennyit" majd kerslek"
2019. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3. Ahogy mondod. Borzasztó jóképű :)


Hát akkor így jártam, nem töprengek tovább rajta.

2019. jan. 8. 12:13
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nincs ezzel gond. Ha választanom kéne hogy csak egyszer keféljek egy szuper jó csajjal, vagy nagyon sokszor egy bűnrondával, valószínűleg a szuperjó csajt választanám. :)
2019. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy mivel te nem akartad, hogy keressen, nem keres.
2019. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én már nem foglalkoznék vele.
2019. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Keresni fog, ha hasonló eset lesz. Lehet, hogy hónapok múlva. De komolyat ne várj.
2019. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!