Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha Molnár Krisztián nem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Molnár Krisztián nem lenne ilyen buta primitív hanem egy jó dumáju, kedves, intelligens gyerek lenne, akkor még pénz nélkül is találna csinosabb nőt könnyen?

Figyelt kérdés

Külső miatt sem sikeres Molnár Krisztián vagy sok csinos nő szemet hunyna Krisztián elhízott teste látván ha jó lenne a személyisége.


[link]


2019. febr. 11. 07:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellé milliárdos is lenne, akkor esetleg.
2019. febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem.
2019. febr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem csak egy ugyanolyan elhízott, de kedves csajt vizionálsz neki, miért kell minden barlangi trollnak "csinosabb"?
2019. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Talán mert ellentétek vonzzák egymást vagy a külső nem befolyásolja az ízlést és attól hogy csúnya vagy kövér valaki nem tehet róla hogy a csinosabb nők az esetei..
2019. febr. 11. 07:56
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenkor mindig valamiért a nőknek kell lejjebb adni az igényeiből. XD Olyan érdekes.
2019. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
+ Amúgy attól, hogy valakinek az esete vagyok, nem fogok összejönni vele. Vallottak már szerelmét, de nem fogadtam el, mert aki mondta, nem volt az esetem, hiába voltam én az övé.
2019. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem befolyásolja a külső az ízlést, na de ha valaki egy lusta puhos szar, az nem várhatja el reálisan, hogy egy csinos nőnek megtetsszen. Én is voltam kövér, és nem nagyon lepett meg, hogy senkinek nem tetszettem, nemhogy a szexi pasiknak.
2019. febr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A mesében esetleg. :)
2019. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Amúgy meglepő módon egy nőt tudok aki tényleg nagyon csinos és azt mondta hogy ezzel a gyerekkel az a baj hogy primitív buta, különben simán lehetne így is esélye és hogy ő is adna akkor neki esélyt
2019. febr. 11. 08:04
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek nem primítv és buta, hanem szellemi fogyatékos. Valami komoly betegsége van, a szülei pedig nyilván nem foglalkoznak vele, ha gép elé engedik.
2019. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!