Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi vonza a lányokat a primitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vonza a lányokat a primitív, egyetlen értelmes mondatra képtelen, de nagyon hangos csávókban?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve járok egy konditerembe, így ismerem a törzstagokat, látom a kialakuló kapcsolatokat és a férfiöltözőben is gyakran folyik a beszélgetés a lányokról.

Azt lehet látni, hogy az értelmesebb srácok egyedül vannak, a nagyhangú majmok, akik már a bejárattól ordítanak a terem másik végében edző haverjuknak, hogy szasz tesó, ma kib..szottul ge..cire szétba..sszuk magunkat ba..zdmeg, azok pedig végigmennek az összes csajon a teremben. És a legmegdöbbentőbb, hogy az értelmes lányok is ezekkel állnak le. Amikor velem, vagy valamelyik normális sráccal beszélgetnek, akkor tök értelmesek, viccesek,stb., mégis sorban dugják őket a "höhö, tesó, ge..ci, ba...meg csávók. Ráadásul alázzák is ezeket a lányokat, mert bent hangosan kibeszélik, hogy melyik lányt, hogy sz..patták, meg ez meg az bírja az a..nált...

Mi ennek az oka? A hangoskodás miatt dominánsnak tűnő egysejtűek mitől lesznek vonzóak? Miért alázzák magukat a lányok?

Több teremben is megfordultam már és mindenhol ezt láttam...


2017. dec. 25. 08:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Annyira azért mégse értelmesek, ha ilyenekkel állnak le :)
2017. dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Tán féltékeny vagy he ?
2017. dec. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy előjön a féltékenység téma. ☺ Inkább értetlenül állok a dolog előtt és kíváncsi vagyok a miértjére.

Én nyílván nem kezdenék ezekkel a lányokkal a leírtak miatt, tehát nincs okom féltékenynek sem lenni...

2017. dec. 25. 08:41
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Akkor mi értelme volt időt pazarolni erre a kérdésre ?

A nők sohasem a néma töketlenekhez fognak odamenni, nem a sült galambot kell várni. Lehet egy bunkó parasztok az általad említettek de mernek lépni, mert primitívek ahhozis, hogy földhöz vágja őket egy visszautasítás.

Megy vissza azt guggol mégegyet. Ilyen egyszerű, és ez nem csak edzőtermi sajátosság.

2017. dec. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Akkor azok a lányok mégse olyan értelmesek
2017. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én normális csávókat írtam, nem néma töketleneket. ☺

És a kérdés továbbra is az, hogy mitől alakul ki vonzalom a primitívek irányába? Mi az amit női szemmel meglátnak, amire azt mondják, hogy ez igen, nekem kell ez a pasi?!

2017. dec. 25. 09:01
 7/21 Lazy Lover ***** válasza:
66%
Mert azok nem unalmasak ill jaj majd az èn kedvemèrt megváltozik efektus
2017. dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Mert ez mindig így volt, azoknál is, akik tagadják.

Nézd meg az állatokat, a hím valahogy felhívja magára a figyelmet, pl a pávának pont erre való, amúgy csak hátrányt okozó tollazata van, amivel a nőstényeket magához vonzza.

Na, az ember is csak egy állat.

2017. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem kérdezed meg az adott csajokat?Ha már olyan jól elbeszélgettek egyébként...
2017. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a lányok legalább olyan primitív jellemek mint azok a gyurmás, tetkós, testüket mutogató, kompexusos lények. Én is járok kondiba, de csak azért, hogy mozogjak kicsit. Látom ott is a hasonló szituációkat, de számomra teljesen természetes, hogy ők valók ott egymáshoz. Szóba sem állnék kondiból nővel.
2017. dec. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!