Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 évesen egy 19 éves csajra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen egy 19 éves csajra hajtani nagyon morbid? Illetve munkatársra?

Figyelt kérdés

Ritkán tetszik meg valaki - egy tavaly érettségizett lányról van szó, látásól ismerjük egymást (sosem beszéltünk, mert nem volt olyan helyzet).

Normális, aranyos lány, minden szempontból szimpatikus (nincs barátja, úgy tudom eddig nem is volt, a korosztályát, ezeket az ecsetfejű életképtelen gyerekeket kerüli).


Most viszont a munkahelyemen jelentkezett álláshirdetésre - ha lefizetem a HR-est, felveszik... ha a főnökömet is, beosztják mellém...


Az én elképzelésemben ez természetesen rendben van - ellenben az ismerőseim mondták, hogy túl fiatal, meg munkatárs...

Szerintetek?


2019. febr. 13. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

GÁZ!


Gáz, mert nem vagy FÉRFI, ha a neten kell megkérdezned, hogy kanolhatsz-e!

Gáz, mert ALAP, hogy nem kezdünk kollégával! Hogy fog esni, ha összejöttök, majd lelép a HR-es Tibivel, vagy rajtakapod a biztonsági főnökkel a parkolóban?


A 10 év nem gáz, de neked mindegy!


Szégyelld magad!

2019. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a korkülönbség a gáz,hanem hogy így próbálod felszedni.

Köztünk pont ennyi volt amikor leszólított a párom és már 3 éve működik.

2019. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Karena26 ***** válasza:
100%

Te jó ég!

Ezt komolyan gondolod, hogy lefizetnéd a hr-est, meg a főnöködet, hogy melléd osszák be a lányt?!?

Na, ez tényleg morbid. Ilyen szinten beleavatkozni egy másik ember életébe nagyon nem helyes! Még nem is ismered a lányt, de már manipulálnád a dolgait?!?

És abba belegondoltál, ha így teszel, és nem jössz be neki, mi lesz? Utcára rakatod?!? Vagy nézegetitek egymást napi 8 órában feszengve? Nem véletlenül van az az íratlan szabály, hogy házi nyúlra nem lövünk.

És ha összejöttök is, úgyis ki fog derülni, mit tettél, és ha a lánynak van egy csöpp sütnivalója is, nem csak helyes, biztos nem úgy reagálja le, hogy jaj de romantikus!"

Ha már ennyire le akarsz fizetni valakit, miért nem kéred el a lány nevét a hr-en, keresel rá a csajszira face-en, és hívod el egy romantikus vacsorára? Úgyis Valentin nap van. ;)

2019. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, de kérlek, NE így!


Tegyük fel, ha mindenkit sorban lefizetsz, aztán ha kiderül, hogy nem akar tőled semmit? Egymást nézegetitek?

Ha ez kiderülne, a lány helyében valami flúgosnak néznélek és minél előbb munkahelyet váltanék. Basszus, ez az egész elképzelés rendkívül bizarr!

Elég rossz példát láttam már magam előtt, aranyszabály, hogy házi nyúlra nem lövünk, főleg, ha ilyen közeli munkakapcsolatban lennétek. Ha ennek ellenére mégis kockáztatnál, ajánlom a hagyományos módot: Hívd el randira. Akár Facebookon is ráírhatsz. Legyél tökös, ne pedig „csinált véletlenekkel” akar közelebb kerülni hozzá.

2019. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Most mit vacakolsz HR-el, főnökkel? Megveszed a lányt kilóra és le van tudva a dolog.
2019. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem ismered, honnan tudod, hogy aranyos és szimpatikus? Amúgy kamu, a lefizetős részből egyértelmű.
2019. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A főnököd helyében egyből kibaxnálak!
2019. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Aranyos, kedves, szerény, csendes - tudom, mert ránézésre látszik a megjelenéséből, viselkedéséből (facebookon is ilyennek tűnik).


"Írj rá facebookon." - Nem vagyok ez a facebookon üzengetős fajta (főleg ismeretlenül, +10 évvel esélyem se lenne, amellett ez szerintem morbidabb).


"Hívd el randizni." - Csak úgy ismeretlenül, vadidegenként szólítsam le az utcán? :) Nem az az instalány fajta aki egy BMW slusszkulcsra tapad mint a mágnes... És én sem vagyok egy sulikerülő utcagyerek, aki minden csajnak beszól, hogy: "Telefonszámcsere?"

KELLENE VALAMI KÖZÖS PROGRAM AHOL ÖSSZEFUTNÁNK - jelenleg a legesélyesebb a munkahely.


Tisztázzuk, nem egy éjszakára kell a csaj... Minden szempontból jobb, ha ő kedvel meg engem... Lefizetni a HR-est és a főnököm - mindketten szeretik a pénzt és abszolút nem érdekli őket, kit vesznek fel, szóval ez max 20-20 ezer, ami egy ideális életért nem is olyan sok pénz. A kockázat persze benne van, hogy nem jön össze, de tapasztalatom szerint engem megkedvelnek :)

2019. febr. 13. 20:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, mekkora creep vagy. Szerintem inkább hagyd csóri lányt. Szegénynek még barátja se volt, ha élete első "szerelme" egy hozzád hasonló szociopata lesz, egy örök életre megutálja a férfiakat.

20L

2019. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A korkülönbség ma már nem akadály szerintem, sőt manapság az elvileg(!) érettebb férfiaknak nagyobb esélyük van. Ha bemegy interjúra akkor szólítsd le,de ne fizess le szerintem senkit,mert rosszul is elsülhet. Valentin nap alkalmából küldhetsz neki virágot ha romantikus alkat,akkor biztosan levennéd a lábáról, aztán majd meglátjátok, hogy működik-e.
2019. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!