Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 10:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

Szintén nem.


Indokok: Az életem nem úgy alakult, ha most minden elindulna abba az irányba, hogy lehessen, akkor is reálisan nézve még 5-6 év, akkor meg már öreg lennék hozzá.

Nem bírom a gyerekeket, se a gügyögést, se a 24/7 elfoglaltságot amit adnak, se szagokat, se semmit.

Jobban szeretem a saját életvitelemet, amit most élek, vagy amit élni szeretnék, mint egy olyat, amiben gyerek is van

2019. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
5-ös! Fejtsd ki lécci
2019. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék. Sokmindent lát az ember a világban, az országban, családok mennek tönkre, ezáltal a gyerek elkallódik, magára marad, szóval ezért nem.
2019. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

Van

Meguntam a párkapcsolatnak nevezett drámázást, csak bele a világba meg úgy nem.

Van /barátaimnak elég gyereke, azokkal jól elvagyunk.

2019. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%
Nincsen sem pénzem, sem energiám rá. De még ha lenne is pénzem, abszolút alkalmatlan vagyok erre az óriási feladatra. Az sem mellékes, hogy párom sincsen.
2019. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14: Ezt úgy értsem, hogy szakítottatok? Hány éves vagy, hogy ennyire eleged lett a nőkből, gyerektől függetlenül? Bár nem könnyű, de ha megy neked az ismerkedés, esetleg találhatsz még olyan nőt, akinek nem kell gyerek.
2019. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én sem akarok.


Egyszerűen nincs rá szükségem, se türelmem, és nem vágyom rá. Sokan mondogatják ismerősök, hogy jajjj hülyeséget beszélek, kell az a gyerek ésatöbbi...hát nem.


Az anyám persze nem örül de senki kedvéért nem lesz gyerekem.


És nem is kötelező!


Tény soha nem voltak túlzottan tartósak a kapcsolataim épp e miatt. De osk helyen a nők is mondták, hogy nem akarnak gyereket isten ments, de valahogy ahogy teltek a hónapok az évek még is csak akartak.


Ha emiatt nem lesz egy normális fix kapcsolatom, akkor nem lesz.


Nem arról van szó, hogy a gyerekekt nem szeretem vagy utálom, de nem kell saját gyerek otthonra. Van egy keresztlányom aranyos édes szeretem, de tudom, hogy ha hazamegyek otthon kuss van...


Amúgy meg senki véleménye nem érdekel ezzel kapcsolatban.

2019. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már van kettő, de sajnos nem velem élnek. Többet viszont nem akarok. F
2019. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egy életre szóló felelősség, ahhoz megfelelő társ is kell, csak azért, mert társadalmi elvárás, nem "csináltam" , már nem is akarok. Más dolgokban is ki lehet teljesedni, más értelme is lehet az ember életének.
2019. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi se akarunk gyereket soha. Nem cuki, nem aranyos. Fàrasztóak, hangosak, sokszor idegesìtőek, àllandóan a seggedben lógnak, nincs nyugta az embernek, anyu ezt akarok, apu azt akarok, vigyél jàtszótérre , vegyél nekem àjfont, màrkàs göncöt mert a gagyi az ciki bla bla bla, rengeteg pénzbe kerülnek, csak a nyűg van velük, anyagi, lelki teher, stb. egyikünk se vàgyik erre. Sokkal jobban szeretjük a szabadsàgot, kötetlenséget, élvezzük a hàzaséletet kettesben. Azt csinàlunk amit akarunk, oda megyünk ahova akarunk akàr spontàn is , hétvégén délig alszunk nyugiban, ha akarunk, soha semmiért nem adnà fel egyikünk sem ezt. Plàne egy szarabb, nehezebb életért cserébe ahol folyton aggódtatok, vajon normàlis embert nevelek majd belőle, mit rontok el, mit nem Kell a francnak. 30F, 33N
2019. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!