Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Haverok, barátok nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverok, barátok nélküli emberként barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Sajnos a legjobb barátommal egy közös vállalkozás miatt már 10 éve megszakadt a kapcsolat. Soha nem volt sok barátom. Munkahelyi haverok néha voltak, de ha máshova mentek dolgozni, megszakadt a kapcsolat. Most vállalkozó vagyok és nincsen egy haver se, csak ilyen üzleti partner félék meg ügyfelek. Velük is szoktunk hülyülni meg kávézni egyet de nem mondanám őket havernak.

Aki volt pár barátnak tartott ember, azokat “vitte” az exem magával. A kérdésem az lenne hogy szerintetek összejönne-e egy csaj ilyen férfivel mint én? Nem tartana valami pszichopata őrültnek? Mert barátai mindenkinek vannak. Lenne így esélyem?


2019. febr. 15. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak és nekem sincs haveri társaságunk. Páromnak egy-kettő volt, de már ők is külföldön élnek.

Mi párommal neten jöttünk össze és nem okozott egyikünknek se hátrányt, hogy nincsen haveri társasága egyikünknek se.

2019. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rockarc ***** válasza:

Szerintem problema, ha egy embernek nincsenek baratai, mindegy, hogy ferfi, vagy no az illeto. Megpedig azert, mert azokat a temakat is a paroddal fogod megbeszelni, vagy meg nem beszelni, ait a haverokkal kene. Ez pedig a tulzott ragaszkodas miatt gaz. A legtobb ember rosszul kezeli ezt.


42F

2019. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a párkereséshez?Nekünk sincs túl sok haver/barát de nem is kell.Néhány nem árt ha van ha össze akartok történni hétvégén de nem létkérdés.
2019. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Történni-zörrenni
2019. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs baráti társaságunk. Én ennek inkább csak örülök, mert nekem csak 1-2 barátnőm van és társaságba se nagyon járok. Az exemtől, aki pont az ellenkezője volt, sokszor megkaptam nagyon lealacsonyítóan, hogy gondolkodjak el rajta, hogy miért nincsenek barátaim. Nem mindenki kommunikatív, nem mindenki akar a társaság középpontja lenni. A mostani párom olyan mint én, inkább csendes, visszahúzódó. Szerintem ez nem egy jó vagy rossz tulajdonság, hogy kinek mekkora haveri köre van.
2019. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz mivel, van társaságod akkor lényegesen nagyobb az esélye..
2019. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!