Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz barátnőt találni normális emberként?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem vagyok nyomulós, sem bunkó típus, se az aki csak a szexre megy, hanem csak szimplán kapcsolatot keres, akár barátságot egy hozzá való lánnyal. Introvertált vagyok így nehezebb nyilván, mert nem járok rendezvényekre amúgy se. Netes próbálkozás meg nehezen megy. De most akkor ha vannak ugyanúgy introvertált férfiak, akkor introvertált lányok is vannak, csak őket gondolom még nehezebb megtalálni. Vagy olyan lányt aki ezt elviseli. Pedig én aztán nem csak kockulok egész nap, mert szeretek a szabadban is lenni kirándulni, így nem lenne program nélkül a párom... Mellesleg elég szégyenlős is vagyok :D Sokan meg gondolom önfényezésnek fogják venni, de én tényleg olyan típus vagyok ha találnék egy lányt magamnak, akkor én hűséges lennék hozzá és nagyon ragaszkodó is tudok lenni. 22/F

2019. jan. 30. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Ki határozza meg, hogy mi számít normálisnak? A társadalom nem, mert ahány ország annyi szokás és norma.


Amiket leírtál az mind szép és jó, de ne legyél szégyellős és ne legyél túlságosan ragasztó se, mert az nagyon idegesítő tud lenni a másik fél számára. Nyilvánvalóan azért nem tudtál barátnőt találni, mert nem voltál elég bátor, hogy randira hívd az adott lányt és egyértelműen a tudtára adjad, hogy te többet szeretnél és nem barátkozni akarsz. Bár az is lehet, hogy megtetted és csak szimplán nem passzoltatok össze vagy elszúrtad vagy csak nem vonzódott hozzád.

2019. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Maradjunk az autós példánál:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Autót se kapsz azért, ha elmondod a kereskedésben, hogy nagyon jól tudsz vezetni, és igazán jól gondját viselnéd az autónak. Akkor kapod meg, ha kifizeted az árát.

Az, hogy te milyen csodálatos partner lennél saját magad szerint, senkit nem fog érdekelni. Ha nem tudsz megdhódítani és megtartani egy nőt, akkor "nem fizetted ki az árat", tehát max. az orrodat a kirakathoz nyomva bámulhatod a választékot, de haza nem vihetsz egyet se.

2019. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha te egy szerényebb srác vagy, akkor szerényebb nők mellett fogod jól érezni magad, nem pedig a rongyrázós, műveletlen plázanők körében. Farmes-pulcsis, nem mindig sminkelő, dolgozó, kedves nőkkel sok helyen lehet ismerkedni :)34N
2019. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Durva de 2-esnek totál igaza van.


Az,hogy igényed van az egy dolog másik,hogy mit teszel tettél érte,és ,,kifizetted-e az árát",és nem pénzben értem.

Ergó olyan vagy-e aki vonzó a nőknek?

Vonzóvá váltál-e?


Ez a kulcs kérdés.

2019. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy mindenkiben vannak hibák azt nem tagadom, bennem is egyértelműen. De nem tartozok a link alakok közé akik leisszák magukat meg fizikailag bántalmazzák a párjukat. Nem is mondtam magamról, hogy tökéletes vagyok. De ha lesz barátnőm úgy is kiderül, hogy neki mennyire felelek majd meg...
2019. jan. 30. 17:48
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Az a helyzet kérdező ezek ALAPOK,mi az amiért a nő veled legyen tételesen miért vagy te neki vonzó,miért akarjon téged,miért téged válasszon?


Nem kell ide leírd magadnak írd fel,mert tetszik nem tetszik piacgazdaság kőkeményen.

2019. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ezek szerint még azt is elmondod, hogy te soha nem gyorshajtanál, szabálytalankodnál, és nem parkolnál tilosban. :D Ugyanúgy nem érdekes, amíg az árat nem fizeted ki.

Jelen esetben pedig az ár az, hogy kockázatot vállalsz, és megpróbálsz meghódítani egy nőt. Akiről aztán később ki fog derülni, hogy ugyanúgy ezer gyarlósága és defektje van, mint neked vagy bárki másnak. De te mégis kitartasz mellette, mert őt választottad. Ha ezt sikerül megugrani, akkor hipp-hopp, már ki is fizetted az árat, megvan a nő. :D

2019. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem pozitívum, ez alap. Még jó, hogy nem vered a nőket.
2019. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Pfff Azért nem kell mindenről részletesen beszámolni, de úgy is ki fog az igazság az illetőről derülni előbb-utóbb. Meg én nem olyan szuper modell nőkre vágyok amúgy se, mert tudom hogy nem passzolnának hozzám meg én se hozzájuk ennyi. Átlagos meg szimpatikus legyen és kész. De most nem kell ez a sok autós példa. Volt már, hogy neten írogattam egy lánnyal és értékelte az őszinteségemet. Ez csak egy jó pont max, de akkor is ez most nem azt fogja jelenteni hogy mindent szóról-szóra el is kell mondani meg be is kell tartani és most nem magamat hazudtolom meg. Mert mindenkinek vannak az életében negatívumok meg pozitívumok egyaránt, de most nem kell akkor se nyitott regénnyel indítani ez is tény, de lényegre törően ami tényleg fontos azt el lehet akkor is mondani és nem hátrány. Most gondolok itt arra, hogy nem vagyok gazdag, nem szeretek divatolni meg nem vagyok magamra baromi igényes amúgy se. Egyszerű átlag ember kevésbé divatos cuccban és kész.
2019. jan. 30. 18:03
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Mások Bentley-ket gyújtanak fel, de én soha nem tennék ilyet! Tehát nekem jár az ingyen Lamborghini! JÁR! JÁR! JÁR!
2019. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!