Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen lévő párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen lévő párkapcsolatban élő nők csak unalomból vannak fent vagy jobb pasit keresnek?

Figyelt kérdés

Többször előfordult,hogy a Tindert párkapcsolatban élő nők is használják.

Legutóbb láttam egy csajt a buszmegállóban és csókolózott egy pasival.

Utána este felmegyek a Tinderre,majd ugyanazt a csajt meglátom aki a pasijával 3 órával előbb csókolózott. Kíváncsiságból jobbra húztam és match-be is kerültünk.

Több ilyen eset is volt,hogy tinderezik közben meg pasija van.

Ezek a csajok ennyire unatkoznak vagy más pasit keresnek?



2019. febr. 16. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, de nem is érdekel ki miért van ott.

Neked miért fontos ez?

2019. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs általános válasz.
2019. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
A nők mindig (!) jobb férfi után néznek, ezt kell megérteni.
2019. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle. Ne tinderen, hanem mikor látod őket a buszmegállóban smárolni és ne a csajt kérdezd, hanem a csávót :'D

32/f

2019. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy komolytalan kapcsolat? Meglátsz 2 embert csókolozni, attól még nem biztos, hogy olyan szinten van a kapcsolatuk, hogy hosszútávra terveznek, vagy bármi ilyesmi.
2019. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt én is többször tapasztaltam. Szerintem a csókolózás esetén már olyan kapcsolat, aminél nem szép dolog újat keresni.

Viszont sok nőnél ugyan úgy mint sok férfinál jellemző, hogy van egy kapcsolatuk valakivel, aki lehet be se jön nekik, és közben próbálnak jobb és jobb jelölteket összeszedni, miközben addig nem mondják fel a meglévő kapcsolatukat amíg komolyabbra nem fordul az új.

2019. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Onbecsules noveles. Megnezi hany match et kap.
2019. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Szerintem nem arról van szó, hogy be sem jön nekik.


Sosem tudnék összejönni valakivel, aki nem jön be, de volt arra példa, hogy elbizonytalanodtam egy kapcsolatban, mert nem bíztam meg eléggé a barátomban, vagy attól tartottam talán mégsem illünk annyira össze.

2019. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!