Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem lehet így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet így arra, hogy korombeli párt (barátnőt) találjak magamnak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok (fiú), enyhén autista vagyok (asperger). Jelenleg nincsen barátom, pár éve voltak, de megszakadt a kapcsolatuk velem. Az igaz hogy nagy szükségem van barátokra, de a nehézségeim miatt ez nem egyszerű. Nagyon sok dolog érdekel, szinte bármilyen témáról szívesen beszélek, de olyan barátnőre lenne szükségem aki nem csak korban felel meg, de el is tudja fogadni a zárkózottságomat. Mennyire elfogadható egy szép, vonzó és intelligens lány számára mindez? - nyugodtan lehettek velem őszinték

2019. febr. 16. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

"egy szép, vonzó és intelligens lány"...

Szerinted miért bajlódna veled egy ilyen lány ha egészséges férfiak állnak sorba ezeknél?

2019. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre nem tudok választ, nem tudom hogy mi az ami egy lánynak általában fontos, de ha azt mondod hogy egy ilyen lány népszerűbb az egészségeseknél akkor gondolom nem sok az esély
2019. febr. 16. 21:39
 3/11 A kérdező kommentje:
*megfelelőbbnek tart egy lelkileg egészséges fiút
2019. febr. 16. 21:40
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, te saját magadat mennyire tartod párkapcsolatra alkalmasnak?
2019. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy mind párkapcsolatra, mind barátkozásra alkalmas vagyok, ha egyszer egy kapcsolatba belekezdtem, onnantól kezdve nem vagyok introvertált az adott személy(-ekkel) szemben, megszűnnek az abnormális gátlásaim
2019. febr. 16. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:

"ha egyszer egy kapcsolatba belekezdtem, onnantól kezdve nem vagyok introvertált az adott személy(-ekkel) szemben, megszűnnek az abnormális gátlásaim"


A te esetedben ez jelenti a párkapcsolatra való alkalmasságot?

2019. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudok udvarolni és tudom, hogy fontos a másik érzelmének a figyelembe vétele, ami nálam is jellemző, mint a többi aspinál is, bármennyire is mást hisznek az emberek. De én csak azt szerettem volna tudni, hogy akkor is ha most nincsenek barátaim van-e esélyem párkapcsolatra normális lánnyal
2019. febr. 16. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, biztos hogy van esélyed, mindenkinek van...

De egy tanácsot fogadj meg. Neten meg ne próbálj ismerkedni! Mert katasztrófa, még "egészséges" férfiaknak is. Valamint szerencse kérdése is a dolog.

2019. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem szociális fóbiám van, meg úgy általában is nagyon szorongó vagyok, párkapcsolatot sajnos nem sikerült kialakítanom, és barátaim sincsenek. Nem tudom, hogy az asperger és az én betegségem közt mekkora az átfedés.
2019. febr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy az ilyen szorongók nem tudnának ismerkedni, legalábbis nekem ez a véleményem magamról. Ez még valahogy menne, nagy feszültséggel. De nem kizárható, hogy fel is tudnék oldódni, ezt nem tudom. Csak nincsen egy aranyhal, ami idehozná hozzám a nőnemű személyeket. Viszont egy párkapcsolat az más, az rendkívül összetett dolog. Tapasztalat híján én sem tudom, hogy alkalmas lennék-e rá.
2019. febr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!