Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem találok korombeli párt?

Figyelt kérdés
29 évesen nem vagyok sikeres a nőknél. Viszont észrevettem, hogy nem egy 15-17 körüli lánynak tetszem. Szinte elolvadnak. Nincs ezzel baj, jólesik a figyelem. A baj azzal van, hogy társat szeretnék, nem kishúgot. A saját korosztályombeli nők viszont maximum "havernak jó vagy" kapcsolatokat alakítanak ki velem. Egyáltalán nem látom, hogy tetszenék nekik. Mi lehet ennek az oka? Egy 25 feletti nőnél már ennyit számítanak egyéb tényezők, amiket fiatalabbak még nem néznek és ezért? (Például hogy nincs külön lakásom még).

2015. dec. 28. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Egy 17 évesnek elég, ha jóképű vagy, de egy 27 éves azért már nem (csak) ez alapján szelektál.
2015. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

a gyk-s 25 feletti csajok elvárják hogy külön élj a szüleidtől, még akkor is ha ez nem pénztárcakímélő és amúgy semmi értelme nincs.


Ha ez nem tudod megtenni, akkor anyagilag nem vagy nekik partiképes.


Sajnos a gyk-n lévő nők szaladgálnak a való életben is.

2015. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért (is) akár amit első írt.

Mire 30-as leszel, döglenek majd, meglásd. Szörnyűek vagyunk mi nők. Egyszer érteném magamat pl. :D

2015. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2

Ez azért elég durva általánosítás, nem mondom, hogy nincs valóság alapja, de erős.

2015. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A csajoknak se egyszerű. Ha korombelit keresnék, hát nem túl érett srácok közül választhatok. Ha idősebbet, az meg mind elkötelezett, házas. A macskákat meg nem szeretem.
2015. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanúgy vagyok 21 évesen mint az előző. A korombeli srácok közül nem találok érettet.

Idősebbek közül pedig hiába válogatok mindig a kor a probléma.

2015. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam ráadásul duplán paradox. Azt mondják fiatalabbnak tűnök a koromnál, mégis a 30 feletti férfiak érdeklődnek csak. De ezt úgy kell érteni, hogy 30-tól végtelenig, az összes férfi ismerősnél kivételezett helyzetben vagyok. Aki velem egy idő, az rám se néz. Akkor most hol keressek?
2015. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyet nem értek. egy azonos korú nő és férfi közt érettségben mi a külömbség? meg ki dönti el hogy van-e? ha esetleg van, ki dönti el hogy kinek a javára? én azt veszem észre hogy a nők magukat bírálják, és túlértékelik.
2015. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!