Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok érett nőket, akik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok érett nőket, akik?

Figyelt kérdés

Olyan felnőtt nővel szeretnék ismerkedni, aki nem riad el attól, hogy egy férfi fiatalabb.

Aki megtudja látni ebben az előnyt és kíváncsi arra az újra, amit egy ilyen kapcsolat nyújtani tud.

Két különböző világ, ami mégis kapcsolódik/kapcsolódhat egymáshoz.

Számomra nagyon izgalmasnak hat az újdonság a másik fél pedig újra élhet vagy másképpen megtapasztalhat olyan dolgokat, amik már megtörténtek vele vagy ellenkezőleg, amik még nem.


Szerintem ennyi kezdésnek elég, a kisregény magunkról (írásban vagy szóban) , úgyis az ismerkedés része. Kár volna azt a játékot elrontani. Mivel talán az egyik legjobb, amikor egy ismeretlenről, egyre többet és többet tudsz meg és azzal párhuzamosan különböző érzések szabadulnak fel belőled.


A kérdés pedig marad: Hol találok, olyan nőket, akiknek szintén megmozgatja a fantáziáját ez az egész misztikum"?


25/F



2019. febr. 17. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
"másik fél pedig újra élhet" 50-60 körüli nőkre gondolsz?
2019. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"másik fél pedig újra élhet vagy másképpen megtapasztalhat olyan dolgokat, amik már megtörténtek vele vagy ellenkezőleg, amik még nem."

Ha így ragadod ki, akkor szerintem megkapod a választ is. 🙂

2019. febr. 17. 16:23
 3/10 A kérdező kommentje:
Azonban ha arra a hibára célzol, hogy véletlenül az újraél itt hibásan, külön lett leírva akkor elnézést. Bár nem hiszem, hogy ha egy ilyen hibát észreveszel, akkor gondot okozott volna a szövegkörnyezet figyelembevételével történő értelmezés.
2019. febr. 17. 16:27
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
de unom amikor társkeresőnek használja valaki az oldalt.
2019. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem társkereső. Tippeket kérek, hogy hol vannak hasonló nők. :)

Pl. XY helyen sok időt töltök el a barátnőimmel, akik hasonlóan gondolkodnak.


Ennyire egyszerű, nem kell túl gondolni.

2019. febr. 17. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
ma 16:28 Unod? Akkor lapozzál.
2019. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Nos, nekem az ilyen kérdések ezt jelentik:


A fiatal csajok nem állnak velem szóba, talán egy vén tyúk, aki már senkinek nem kell megengedi, hogy megdugjam, és még hálás is lesz érte.

2019. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A fiatal lányok is szóba állnak velem. Sőt legyünk őszinték, mi is kell egy fiatal lányhoz? Ne nézz ki rosszul és legyen önbizalmad, ami egy jó beszélőkével társul.

Nem egy nagy "Was ist das....


Éppen az a helyzet állt elő, hogy unalmas..

Egy űrt érzek, amit nem tudok kitölteni, ha velük vagyok.

De természetesen erről is mesélek, ha valaki szeretne részleteket tudni, (privát üzenetben).

2019. febr. 17. 16:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Hány évesre gondoltál?


Én a munkahelyen ismertem meg a párom. 4 évvel fiatalabb nálam.

2019. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam konkrét életkorra, ez inkább személytől függ. :)
2019. febr. 17. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!