Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok értelmes, érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok értelmes, érett gondolkodású férfiakat?

Figyelt kérdés
az a problémám hogy általában olyanokkal hoz össze a sors akik teljesen eltérő gondolkodásúak mint én, és fogalmam sincs hogy hol találhatnék olyan férfit, akire szükségem lenne.
2012. júl. 5. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az a baj nem tudjuk mire van szükséged. ez olyan volt mintha azt mondtad volna, h kéne 1 kocsi, hol találok 1 olyat ami nekem kell?
2012. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 AvernusTriad ***** válasza:
Nos, minden esélyed megvan rá, hogy pillanatnyilag rossz helyen keresen (gyakor...)
2012. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a tiédtől eltérő gondolkodású, akkor már éretlen? Érdekes felfogás.
2012. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én a nőkkel vagyok így
2012. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A temetőben...
2012. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:
itt biztos sok ilyen pasit találsz :)
2012. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jelen.
2012. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem attól éretlen mert eltérő gondolkodású,hanem azért eltérő gondolkodású mert éretlen.


és nem itt szándékoztam ilyen pasit találni, csak gondoltam jó lenne pár tipp hogy merre érdemes egyáltalán keresgélni.

2012. júl. 5. 18:23
 9/11 ASOT ***** válasza:

valójában bármerre és bárhol!


a hiedelemmel ellentétben szórakozóhelyen is lehet ilyet találni. csak nem biztos h az első pasi lesz ilyen akivel ismerkedsz majd.

vagy üzletekben, vagy parkokban, ahol nem sietnek sehová..

2012. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 AvernusTriad ***** válasza:

A szórakozóhelyeken fogod a legkisebb eséllyel megtalálni ezt a kategóriát.

Egyébként könnyű kiszúrni azokat a srácokat, akiknek van a haja alatt valami: nem feszítenek állandóan, nem 2-t gyúrnak 1-et lélegeznek, és általánosságban kerülik a feltűnést. Aki agresszívan nyomul, feltűnösködik, teszi az agyát, már sanszos, hogy ki is esett a listáról.

2012. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!