Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak az MGTOW mozgalomban kelendő helyes férfi is vagy csak lúzer csúnya férfiak vannak benne?

Figyelt kérdés
Az incel mozgalomban tudom hogy csak csúnya lúzer férfiak vannak ugyanis ők akarnak nőt csak nem jut nekik viszont az MGTOW mozgalom ugye más mert ott lehetne nő de ők különböző okok miatt elutasítja a nőket
2019. febr. 18. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Aki ebben önként tag, az helyből egy lúzer, és már csak azért sem lesz kelendő, mert így gondolkodik. Bármit is hisztek: egy normális lánynak nem elég a külső és/vagy a pénz. Aki jellemileg meg agyilag selejtes, az se fog kelleni nekik.

Te összejönnél olyan lánnyal, aki csinos, de szellemi fogyatékos? Bemutatnád a családodnak? Ugye, hogy nem. Pedig amíg csak a fb-ra töltesz fel közös fotókat, addig irigyelnék a haverok, hogy milyen jó nőd van.

2019. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Az incel-ek között sem csak csúnya férfiak vannak, szóval igazából semmit sem tudsz. :)
2019. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Mi az az MGTOW és az incel?
2019. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 Men Goes Their Own Way - olyan férfiak, akik semmilyen gazdasági / vagyoni közösséget nem vállalnak nőkkel. (Vannak fokozatai)

Involuntarie Colibate (lehet nem jól írom), senkit sem sikerült megfektetniük.

2019. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Engem alapvetően jóképűnek és vonzónak tartanak a csajok (és sosem volt gondom a csajozással), mégis néhány hónapja kiderült rólam, hogy hosszú évek óta valójában "MGTOW" vagyok anélkül, hogy erről fogalmam lett volna, és hogy korábban hallottam volna egyáltalán erről a fogalomról vagy "mozgalomról". Szerintem sokan alapvetően félreértik a MGTOW-t, ami arról szól, hogy ahogyan írták, a férfi nem közösködik anyagilag egyetlen nővel sem. Az én felfogásomban ezt azt is jelenti, hogy ugyan véletlenül sem mondanék le a nőkről, mert az nagy csacsiság lenne, de csak a saját feltételeim szerint teszem (vagy legalábbis a feltételek kétharmadát én diktálom), vagyis sosem leszek kiszolgáltatott egy nőnek, és mindig az én kezemben marad a kontroll. Ezt úgy kell érteni, hogy házasság, élettársi viszony elképzelhetetlen, és ugyan lakhat nálam a csaj, mert én jó helyen lakom ahonnan nem költöznék pillanatnyilag el, de az ajtón mindig lesz egy-két olyan plusz zár, amihez a lánynak sosem lesz kulcsa. Vagyis a saját utamat járom, amihez kapcsolódhat egy nő, de az én feltételem szerint. Alapvetően minden férfinak így kellene élnie manapság, és akkor sokkal jobban kordában lehetne tartani a kissé túlzottan magabiztos csajokat. Csakhogy a legtöbb férfi túlzottan puhapoets ehhez...
2019. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Igen, mind lúzer. Azért az hozzátenném, hogy az incelek nem feltétlenül rondák, "csak" mentálisan betegek.
2019. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Baromságot sugall a kérdező. Olyan férfiakat takar akik már ismereik a nők valódi működését, többé nem megkopasztható balekok.

Ők is lúzerek biztos:

[link]

2019. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Én mentálisan vagyok beteg, gondolom akkor az incelbe tartozok. De pénzem sincsen, így nem is lenne mit megosztanom egy nővel. Viszont akkor ide tartozhatnak egyes testi fogyatékkal élő, vagy más, minden tekintetben egészséges férfiak is, olyanok, akiknek valamilyen okból nem sikerült nőt találniuk.


A MGTOW az gondolom azokat a férfiakat takarja, akiknek van zsetonjuk, de önként nem kívánják ebből részesíteni a vágyott vagy már esetleg meglévő párjukat. Ez utóbbi csoportba akkor olyanok is tartoznak ezek szerint, akiknek van párjuk. Csak azt nem tudom, hogy mit szólnak mindehhez a nők. Ha teszem azt neki is van munkája, jövedelme, akkor működhet is a történet. Szerintem ez az MGTOW nem is olyan különleges, ha jól értelmezem, mert sok olyan kapcsolat van, amelyben a felek nem függnek egymástól anyagilag.

2019. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
És az incelnek van alsó korhatára?
2019. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Van, aki azt mondja, hogy helyes vagyok, de lehet, hogy helytelen. Ki tudja... :D

(Egy saját útját járó F :)

2019. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!