Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző hogy a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző hogy a nem kelendő csúnya pasik inkább komoly kapcsolatot keresnek, a helyes sportos jó pasik meg inkább lazább kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Mennyire jellemző, hogy szombat délután elcsépelt, válaszháborút remélő kérdést írnak ki?
2017. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Személye válogatja. Viszont nagy általánosságban igaz, mert a csúnyák keresnek 1 fix nőt, mert tudják más nőknél labdába se rúghatnak. A helyes pasik pedig kihasználják, hogy tapadnak rájuk a nők, de ha szerelmesek lesznek nyilván ők is komolyat alakítanak ki.
2017. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
el kéne csúfítani a jóképűek arcát
2017. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

#2


És mi a helyzet a középmezőnnyel akik a legtöbben vannak? Igazán ronda és igazán helyes elég kevés van.

2017. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszek az ilyen sztereotípiákban. Az első barátom hát nem volt egy főnyeremény és elég szépen át is baszott. A mostani párom teljesen álompasi kategória és soha senki ilyen szeretettel nem bánt velem, mint ő immár 5 éve.

Látod emberfüggő. Attól mert valaki csúnya még nem jószándékú és komoly kapcsolat párti.

2017. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Személyfüggő.Nagynéném férje se volt fiatalon egy matyóhímzés,mégis csalta őt keresztbe-kasul.Viszont egyik lányismerősöm első exe tök helyes és nyolc évig együtt voltak úgy,hogy a pasas meg se csalta.
2017. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Helyes vagyok, sportos és komoly kapcsolatot keresek.

Szerintem inkább személy függő.

30/f

2017. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig ocsmány vagyok, de jobban örülnék egy laza kapcsolatnak. Amire viszonylag kevés az esélyem, ha azt nézzük, hogy 24 év alatt még egy komolyat se tudtam a külsőm miatt összehozni.
2017. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2017. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

Ez teljesen így van, még akkor is ha nyilván akad erre is kivétel. Azok a nők, akik az ellenkezőjét állítják, azok, akik azzal áltatják magukat, hogy nem azért nem jutnak a szexen túl a férfiaknál, mert mindannyian ugyanarra a pár jól kinéző férfira hajtanak és azoknak emiatt aztán érthetően eszük ágában sincs elkötelezni magukat, hanem mert minden férfi "ilyen".


De logikusan ugyanez a helyzet egy cég esetén is a dolgozókkal. Ki lesz a hűségesebb munkatárs? Aki alig találna magának új munkahelyet vagy az, akit szüntelen bombáznak jobbnál-jobb ajánlatokkal?

2017. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!