Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek-e olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek-e olyan lánnyal, akinek hiányzik egy foga?

Figyelt kérdés

Az egyik fogamat ki kellett műteni (felső 4, szóval pont határeset, mert látszik is, de nem is). Engem nagyon zavar, mert nekem is kényelmetlen (hiába csak egy hiányzik, azért megérzem rágásnál is) és esztétikailag sem segít, valóban nem szép. Viszont nem tudok vele mit csinálni, sajnos nincsen pénzem megcsináltatni (legalábbis jelenleg biztosan nem tudnám, de azért remélem, hogy majd egyszer később erre is sor kerülhet). Úgyhogy egy darabig ez még sajnos így marad.


Ezt leszámítva rendben vannak a fogaim, ápolom őket és rendszeresen járok fogorvoshoz is. Más területeken is ápolt vagyok, rendesen tisztálkodom, odafigyelek magamra, a megjelenésem is rendben van, a hajam, a bőröm, az öltözékem, a sminkem stb., szóval nem vagyok igénytelen. Tanulok, nem tartom magamat hülyének vagy butának sem. Ha van rá alkalmam, akkor dolgozom is, szoktam önkéntes munkát is végezni. Én azt gondolom, hogy a személyiségemmel sincsen nagy probléma, alapvetően barátságosnak, kedvesnek, segítőkésznek tartom magamat. Sokan szoktak kedvelni, de ha kiderül, hogy hiányzik a fogam (pl. nevetésnél meglátják), akkor utána vannak, akik kb. úgy kezelnek, mint egy igénytelen, ápolatlan, buta öregasszonyt... ami nekem nagyon rosszul esik. Egyrészt azért, mert tényleg nem gondolnám, hogy ilyen vagyok. Másrészt pedig nem tudok vele mit kezdeni, azért 20 évesen nem szeretnék bezárkózni a négy fal közé vagy mit tudjam én soha nem mosolyogni vagy ilyesmi.


2019. febr. 18. 21:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
#10 empátia nem sok szorult beléd...
2019. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes, hogy milyen sok embernek ez a felső 4. fog hiányzik. Fura, hogy másoknál néha még szexinek is tartom, (aranyos mosolyt kölcsönöz) de magamnál zavart, és gyorsan meg is csináltattam a pótlást. Az miatt is, hogy ne vándoroljanak el a fogaim, és azért is mert azt hittem nagyon szembetűnő. Leginkább önmagunkat zavarja, hogy x év után nem ugyanaz a mosoly néz vissza a tükörben mint amit megszoktunk, de lehet mások észre sem veszik. Mint ahogy azt sem, hogy befestetted a hajad, vagy rakattál műszempillát. Összességében találunk egy embert vonzónak, nem részleteiben vizsgáljuk.
2019. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is volt sajnos ilyen problémám. Természetesen érthető most nem engedheted meg magadnak de idővel potoltasd saját magad miatt. Én annyira nem bírtam elviselni hogy a kis fizetésembol havi szinten elraktam egy 20-ast. Ez alatt az idő alatt semmit nem vettem magamnak mert ennyi jutott maximum szórakozásra nekem nem több havonta. Nehéz volt kivarni az időt de megert. Csak biztatni szeretnélek hogy ne aggódj ha nem 20-ast de valamennyit talán eltudsz rakni havonta ha 5000Ft-it akkor annyit az is idővel gyűlik és utána megelegszel az eredménnyel. 😊
2019. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, mindenképpen meg szeretném majd csináltatni, mert ez valóban nem csak esztétikailag okoz problémát. Bár nyilván engem az egyelőre jobban zavar, hiszen a többi majd csak a jövő zenéje és addig is van egy lyuk a fogsoromban, ami minden csak nem esztétikus. Amúgy mások is mondják, hogy alig látszik és beszéd közben valóban nem feltűnő, mert tényleg pont a szám sarkához esik, tehàt ilyen fél takarásban van. Viszont nevetésnél látszik vagy, ha artikuláltabban beszélek.

Ez amúgy szerintem egyáltalán nem kevés pénz (a fogorvosom szerint kb. 250-300 körül jöhet ki), főleg egy egyetemistának, mert van diákmunka stb., de azért egy embert nem tudnék mondani a környezetemből, aki csak úgy elő tudna kapni ennyi pénzt, úgy, hogy az ne hiányozzon másra. Ugyanígy nem járok külföldre nyaralni, kirándulni, mert nincsen rá pénzem. Azt pedig nem is értem, hogy mégis hogyan fogadhatnék el ennyi pénzt mástól...

2019. febr. 19. 09:57
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem bal oldalt fölül nincs 4-esem,de ez nem volt hátrány férfiaknál sose,pedig rá is kérdeztem,néha látszik, hogy nincs ott.Ja és mondok jobbat,jelenleg 9fogam hiányzik,rátesz,hogy csontbetegségem van,de tény, hogy 9nek már oda lett,van 7korona,plusz 4gyökérkezelt.Úgy járok a fogorvoshoz,mint más a postára.Gondolhatod,hogy megterhel ez is anyagilag,részmunkaidőben dolgozok,úgyhogy hármasával rakatom fel a koronákat,de arra is gyüjtögetnem kell.De 4-esem már nem lísz soha,a beültetés max álom lehet,vagy talán ha nyernék a lottón

31/N

2019. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos a fogaimmal én sem vagyok szerencsés. Próbálok minél jobban odafigyelni rájuk, rendesen ápolom őket és azt is megválogatom, hogy mit eszek. Ennek ellenére már 12-13 éves koromtól járok fogorvoshoz, mert mindig van valami probléma. Most vagyok 20 és csomó tömött, gyökérkezelt fogam van, egy hiányzik és valószínűleg a későbbiekben is lesz még valami itt-ott. Ez lehetséges, hogy valami genetikai dolog, mert a szüleim és a testvérem is szenvednek a fogaikkal (pl. anyukámnak már 30 éves korában teljes műfogsort kellett csináltatnia).
2019. febr. 19. 17:26
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb lenne, ha egy se lenne neki vagy kivehető protkója lenne, mert akkor nem fogazna. :D
2019. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Milyen 350? Egy implant megvan 100 körül.


[link]

2019. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!