Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélküliként be lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküliként be lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Időm épp lenne rá és szeretem a kihívásokat :D
2019. febr. 19. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Mi az összefüggés?
2019. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért vagy éppen munkanélküli, mert még nem döntöttél pár kitűnő ajánlat között mint keresett szakember, akkor simán lehet csajozni.
2019. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy miért vagy munkanélküli és mennyi ideje? Mert ha épp azért vagy munka nélküli, mert kiléptél és keresed, akkor szerintem azzal nincs bajuk a nőknek; viszont ha azért vagy munkanélküli, mert munkakerülő hülye gyerek vagy és nem is keresel, akkor esélytelen.
2019. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tartós munaknélküli vagyok és mamahoteles.
2019. febr. 19. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Az baj. (Amúgy én is az vagyok, szóval tudom. XD)
2019. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igy könnyebb, ha munkanélküli vagy. Rengeteg időd van :)
2019. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kb Chris Hemsworth-nek nézel ki úgy még igen. Ez alatt pénz nélkül felejtsd el.
2019. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

xD

Be lehet, de jól el kell tudni adni magad. Legyél tele tervekkel, meg önbizalommal, akkor van esély szerintem. Az sem árt, ha jól nézel ki. :D

2019. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A "a társkeresözős" bájgunár műmájerek is ugyanilyen nincstelenek. Csak ott a kamu Rolex, meg a hitelben úszó autó "viritásként".


Egyéjszakáshoz a ribiknek meg bármit bekamuzhatsz. Eljátszod a menedzsert megd.god, aztán meg angolosan lelépsz. Aztán mehet a következő nő aki aranyásónak képzeli magát.

2019. febr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!