Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint könnyű annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint könnyű annak csajozni, akinek van lakása Budapesten, azok honnan, miből vonták le ezt a következtetést?

Figyelt kérdés

Illetve hány évesek? Mert tizenévesen én is futottam bele olyanba, hogy lett volna kivel, de nem volt hol, de 20-40 között már ennek kb. semmi jelentőségét nem érzem.


De tényleg, még csak kihasználni sem akart senki, nyerészkedni a helyzetemből. Pedig erről is lehet olvasni, hogy ezért nincs női hajléktalan, mert mindegyiket befogadja egy olyan férfi, akinek van lakása.


Szerintem meg ezeket a dolgokat vagy tinenéves kisgyerekek vagy szűz fiúk terjesztik, akiknek még nincs élettapasztalatuk.


Aki amúgy nem kellett a nőknek, az saját lakással sem fog kelleni. Ferrarival sem fog kelleni. Vezérigazgatói fizetéssel sem fog kelleni.


Utóbbival már talán az aranyásóknak. De azok meg nem fognak ilyen apróságokkal megelégedni, amiket több millió férfi tud biztosítani a nő számára.



2019. febr. 14. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Tévedsz. 10nőből 8nál az egy varázsszó, hogy "van saját kecóm." Sokmindent elárul egy pasiról.( mondjuk ügy 30 felett, nem kis nyikhajokról írok)
2019. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a szitu amikor bedőlsz a sztereotipiáknak és ott állsz egy kopott bmwvel vakarva a fejed, hogy kocsi is van bmw is mégsem ragadnak a csajok. Az, hogy itt ki mit mond annak kb a felét se kell elhinned. Csak mondom volt egy srác aki össze akart velem jönni, bazi gazdag volt, két fürdőszobás két erkélyes lakása volt budapesten kifejezetten nem lepukkant környéken, folyton utagzatott jobbnál jobb helyekre, megnézed az utcán kocsija volt és lám lám mégsem csúszott tőle rögtön a bugyi. Kedves srác volt, de látszott rajta, hogy a pénzével akar megszerezni ez nálam meg nem pálya.
2019. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Lényegesen könnyebb,mintha mamahotelbe vagy szobábe vinnéd fel a csajt ahol sokadmagaddal laksz.
2019. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Itt a legtöbben olyan dolgokkal dobálóznak, amiről fogalmuk nincs.

Nincs pénze s nincs is kilátásban , hogy legyen.

Nincs kigyúrva s nincs is kilátásban, hogy ki legyen.

Nem 18 cm a farka, s soha nem is lesz.


Ezekre tok jó fogni, hisz ezekért úgy se tudna semmit.

2019. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy jobb esetben senki sem kezd azzal hogy milye van. Fura mód a kölcsönautósok nyerőbbek mint a saját lakásosok mert autóval elég megjelenni a randihelyszínen és szóba se kell hozni. Úriember meg amúgy se vág fel, akinél erre van szükség az lehet megérhet pár patront de komolyabb dolgot nem. 2-es te igazából azért mondhattál szerintem nemet mert sejtetted hogy holtomiglan-holtodiglan nem lesz melletted és inkább nem kóstolsz bele a jóba ha az csak időleges hisz nehéz lenne utána visszaszokni. Meg ilyen pacákoknál az is tök megszokott hogy nyíltan vagy titokban több nőt tartanak.
2019. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Tetszik vagy sem, IGEN, SOKKAL könnyebb az ismerkedés, pláne a kapcsolat, ha van lakásod, pláne Budapesten, ahol vannak csajok bőven.

Ezt kár tagadni, és ezen kár okoskodni!

Nem kell feltétlen saját tulajdon, elég egy jobb albérlet, amit kényelmesen tudsz fizetni, egyedül, lakótárs nélkül!

Ez nagyvárosban fontosabb, mint a kocsi!


PONT!

2019. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvàn vannak olyan nők,akiknek van lakásuk Budapesten,azokat szerintem nem érdekli,hogy neked is van,az alap...
2019. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van saját lakásod az nem hátrány, de ha csak bérled ,akkor sem vagy hátrányban. A nők sokkal inkább azt nézik, milyen életvitelt folytatsz, hogy mire költesz. Lehet neked 7 BMW ha nincs egy rendes zakód, vagy cipőd. Arra is figyelnek mennyire vagy smucig, aki pózol a Rolex másolattal de nem tud egy pezsgőt venni vagy egy csokor virágot az is felejtős.
2019. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gazdag, budapesti pasiként: a pénz (azaz utazások, jó kocsi, lakás) nagy előny, ha amúgy partiképes vagy, magyarul normálisan nézel ki. Ha ez nincs meg, akkor utazhatsz havonta Hawaii-ra és Arubára, lehet akármilyen sportkocsid, nem leszel túl sikeres. Mármint oké, ribikiet talán találsz (bár mostanában azok is nagyon válogatnak), de normális kapcsolatot nem.

Úgy tudnám összefoglalni, hogy a pénz olyan, mint egy szorzó: megszorozza a sikereidet. Ha azonban te magad 0 vagy, akkor a végeredmény is 0 lesz.

2019. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
#5-ös nem, nem azért nem mentem bele, mert csak ideiglenesen lenne kinyalva a seggem és nehéz lenne visszaszokni a proli életbe. Engem sosem motivált más pénze, a szüleim úgy neveltek fel, hogy ha kell valami azért küzdjek meg, dolgozzak meg érte és nyilván nem kézi meg lábtárogatós munkával...Nekem nincs szükségem más pénzére, köszönöm megélek a sajátomból is.
2019. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!